2733
2739

وای مگه می شه!!

من دوقلو باردارم بیش تر نگران شیردادنم دوست نداشتم بچه ام شیرخشکی بشه ولی انگار ناچارم بعد ها شیرخشکی بشن.😑😑

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👼🏻👼🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ریسکش بالاست مخصوصا واسه قل دوم.. فقط موندم بعد سزارین چطور به دوتا بچه شیر بدم با اون همه درد ...

عزیزم الان به این چیزا فکر نکن به چیزای خوب فکر کن

الان سزارین معمولا پمپ درد   ایتا میدن درد کمتره 

مثل قدیما نیست 

شکم هم بعدش ورزش میکنی کم میشه 

2728
وای مگه می شه!! من دوقلو باردارم بیش تر نگران شیردادنم دوست نداشتم بچه ام شیرخشکی بشه ولی انگار ناچ ...

ممنم همینطور عزیزم واسه بچه اولم خوب شیر داشتم تا شش ماه ولی دوقلو دیگه قطعا شیرخشکی میشن

دیگه هر دو تا شیر

جونی برای ادم نمی مونه ک.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👼🏻👼🏻
2738
ممنم همینطور عزیزم واسه بچه اولم خوب شیر داشتم تا شش ماه ولی دوقلو دیگه قطعا شیرخشکی میشن

آره دیگه قطعیه.☹☹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه بچه دارم که طبیعی دنیا اومد و الان دوقلو باردارم از سزارین میترسم طبیعی هم که واسه دوقلو خیلی ری ...

بله دکتر لباف همیشه داره دیدمشون زیاد

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

مادرشوهرم 35 سال پیش

الان دیگه دوقلوها سزارین میشن

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

توو همین نی نی سایت سرچ کنی تاپیکی هست که مامانا شیردهی کردن دوقلوهاشونو خودشون خیلی جالبه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706