2737
2739
عنوان

معجزه رازیانه واسه تخمدان تنبل من

| مشاهده متن کامل بحث + 475775 بازدید | 241 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام بچه ها عرق رازیانه یا دم کرده رازیانه کدوم یا فرقی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من متفورمین میخورم و اسید فولیک اشکالی نداره به نظرتون همراهش عرق رازیانه بخورم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد .
2738
سلام منم اومدم تجربه رازیانه خوردنمو بگم شاید بدرد کسی بخوره

قبل از بارداری تنبلی تخمدان داشتم و اعتقادی به دارو گیاهی نداشتم ولی بعد از زایمان به پیشنهاد یه عطاری عرق رازیانه و کلپوره و بابونه رو با هم قاطی میکنم و یه هفته قبل از پری یه استکان ناشتا یه استکان قبل از خواب میخورم پریودام به موقع میاد و دیگه نیازی به متفورمین ندارم دو سال و نیمه اینکارو میکنم و واقعا معجزشو دیدم

امیدوارم دوستای گل دیگه هم نتیجه بگیرن و مامان بشن ایشالا
من به دستان خدا خیره شدم،،معجزه کرد دستان معجزه گر خدای مهربانیها ،سایه سار زندگیت
یه وقتایی میخام ببینم اثر این داروهاس یا نه پریم عقب میفته تا شرو بخوردن میکنم نهایت 5 روزه پری میشم

امتحان کنید ضرر نداره
من به دستان خدا خیره شدم،،معجزه کرد دستان معجزه گر خدای مهربانیها ،سایه سار زندگیت
مرسی شولی جون که تجربه ات رو گفتی منم به درمانای سنتی خیلی اعتقاد دارم
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
شولی جان من الان 5 ماهه پری نشدم باید صبر کنم بشم و بعد این داروها رو بخورم یا به نظرت الان شروع کنم پریودم میاد؟؟
بعد یه سوال دیگه داشتم این داروها باعث جوش زدنت نمیشه؟؟
معمولا داروهای قاعده اور گرمی هستن و ادم حسابی جوش میریزه بیرون میترسم دم عیدی پوستم داغون بشه
اگه این داروها اثر کنه من دیگه غمی ندارم
2706