2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مخصوصا ناخن هاشون

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

بلوچ ها چشاشون واقعا زیباس

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2740
الان فش ب خودم بدم فقط با این نژاد تخمیم 

من به نزادم افتخار میکنم

بهتر از یانه که افغان باشی الان بگن فلانی افغانیه بهتره یا اینکه بگن موهاش پر نیس

بی احترامی به قومی ندارم ولی زشته ادم از کشورش جای دفاع فرار کنه و از پوله دولته یه کشور دیگه بخوره و جای ملت بره سرکار و خونه

عزیزم همونجور ک شهرای دیگ ی سری ادم هس ب اسم کولی تو شهر ما هم هس نژاد و اصالت برترندارن و شاید ...

دقیقا بلوچاعشقن😍من یه باررفتم چابهاروسیستان عاشقه غیرت وحیاشون شدم❤️افغانیابودن احتمالاکه میخواستن خودشونوبلوچ نشون بدن😒

اسی خود کجایی😁

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2706