2737
2734
سلام دوستای مهربونم . دخترم نه ماهش که شد اومدم اداره و گذاشتمش پیش مامانم . وقتی توی خونه بودم هر کاری می کردم شیشه نمی گرفت . فقط شیر خودم رو می خوره . الان که براش می دوشم می ریزم تو شیشه اصلا نمی خوره . صبحانه هم دوست نداره . مامانم می گه از صبح گریه می کنه تا ظهر که ناهار بخوره . چون ناهار رو دوست داره . نمی دونم چکار کنم . چه جوری به شیشه عادتش بدم . میگن یه سر شیشه هایی هست شبیه سینه مادره اونا چی هستن ؟ همون سر شیشه ارتودنسیه ؟
عزیزم سرشیشه ارتودنسی بگیر و به مادرت بگو یه چند لحظه بزنه به حالت مالش رو لب پایینش میگیره یه مقدار با سرشیشه با لب پایینش بازی کنه ایراد نداره یه مقدار ازش چکه هم کنه اگر نخورد براش شیر خشک بذار که بخوره خیلی از بچه ها هم شیر مادر میخورن هم شیر خشک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنونم دوستان . شیر خشک رو چطوری باید بدم ؟ مگه همون رو هم نباید بریزی توی شیشه ؟ آخه مشکلم شیر نیست . هر روز توی اداره براش شیر می دوشم و می برم ولی اصلا نمی خوره . سرشیشه هایی که شبیه سینه مادره از کجا باید بخرم ؟ داروخانه ها هم دارن ؟ اونت شبیه سینه مادره ؟
وای من اونت گرفتم 50تومنم بود اصلا پسرم حاضر نشد ازش بخوره. رفتم یه سرشیشه ارتودنسی با شیشه ی باریک خریدم همینکه دادمش خورد. بهترینش همین ارتودنسیه. متناسب با سنش بگیر که گشادی سوراخش مناسب باشه
2738
سیب زمینی پخته یا شیربرنج یا سوپ بگو مامانت بهش بده,دختر منم نمیخوره تا وقتی برم خونه شیرش بدم
پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
سلام دوستان پسر منم هفت ماهشه از صبح تا ظهر که من برم خونه فوقش 150 سی سی شیر میخوره یکمم سرالاک خیلی عذاب وجدان دارم یه وقت بچم ضعیف نشه
خداوندا من ازتوچه بخواهم وقتی می دانم توهمیشه بهترین ها رابرایم رقم میزنی ..خدایا شکرت پسرمو به من عطا کردی
2706