2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکلی دارین؟

دوستم یک  هفته عقب انداخته... مدیکور زد هاله انداخت زیر یک دقیقه اینجا خشک شده کمرنگ شده . رفت آزمایش منفی .. دو روز بعدش پریود شد 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2728
من امشب بی بی چک زدم ولی منفی بودخیلی دلم شکست به چه ذوقی رفتم گرفتم احساس میکردم بعداز۹سال خدامیخوا ...

برات صلوات فرستادم ان شاالله بیای بگی باردار شدی به زودی 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
دوستم یک  هفته عقب انداخته... مدیکور زد هاله انداخت زیر یک دقیقه اینجا خشک شده کمرنگ شده . رفت ...

مارک ویوور هم هاله انداخت. دوستت یه بی بی چک تست کرد؟ احتنالا بارداری شیمیایی داشته.جیزی ک چند تا دکتر ب من گفتن این بود

2740
تنبلی وپلی کیستیک

ببین پیاز درمانی کردی تاحالا؟؟ جواب میده.باور کن.من نمیدونم صد در صد هستم باردار یا ن.ولی این ماه دست و پا شکسته پیاز درمانی انجام دادم.منم تنبلی خفیف رو دارم.

انشالله بزودی باردار میشی منکه دیگه از بی بی چک منفی دیدن خسته شدم تصمیم گرفتم این ماه نزنم اصلا

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2706