2737
2739
انشاالله می خوام یه دوره برم ببینم ک هم هنر باشه , هم راه درآمد. خودم آرایشگری رو دوست دارم , ولی نمی خوام اگه مشتریم با آرایشش گناه کرد, و با نامحرم رقصید تو عروسی, من تو گناهش شریک باشم و من واسطه ی گناه باشم. ولی خیاطی رو دوست ندارم ولی گناه نداره. م موندم بین این دو تا کدومشو انتخاب کنم ک یکیشو خیلی دوست دارم ولی یکیشو دوست ندارم. اگه هنر دیگه ای هم دم نظرتونه وو منبع درامده بگین. مرسی مرسی از لطفتون. اجرتونو خدا بده
خداجون خیــــــــــــــــــــــــلی ماهی....خـیــــــــــــــــــــــــــــــــلی دوستت دارم خدا..
سلام .روژنامیشه یکم درمورددوره های خیاطی توضیح بدی؟
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خانوم شادمنم مثل شمابین این دوتا گیرکرده بودم وعلاقم بیشتربه ارایشگری بود ولی به یه دلایلی نرفتم یکیش همین بودکه گفتی .فکرمیکردم خیاطی زیادجالب نباشه ولی ازخواهرم یه تونیک یادگرفتم ودوختم خیلی شیرین وجذاب بودبرام الان میخوام برم دوره هاشوببینم
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
من ح؟خیاطی دوست نداشتم اما بعد اینکه رفتم عاشقش شدم بی دردسر و پر تنپعه ولی ارایشگاهم دوره دیدم خوشم نمیاد کثیف کاریه
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
اگه درآمدش و محیطش واست مهمه خیاطی بهتره
تایپ پایان‌نامه....تایپ فارسی و انگلیسی.... در کمترین زمان ممکن و قیمت مناسب...برای سفارش درخواست دوستی بدید لطفا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1147117&postID=45082537
ببین با خیاطی هم میشه گناه کرد دوخت لباسهای ناهنجار که ممکنه مشتریت باهاش جلونانحرم جولان بده اگه هم نخوای بدوزی که باید درشو تخته کنی متاسفانه
خدایا جزتوکسی روندارم خودت کمکم کن
عریزم گناهش پای خودش هر کی مسول رفتارهای خودشه من خیاطی میکنم پول زیادی توش نیست کمر دردو.چشم درد میاره و فوق العاده خستگی میاره ولی اگه آرایشگری دوس داری شک نکن حتی اگه تازه کار باشی پول خودتو در میاری خالم ارایشگاه داره خیلی هم ماهرنیست یعنی اصلااا عروس.نداره ماهی دو تومنی در میاره ولی خیاطی نه
عریزم گناهش پای خودش هر کی مسول رفتارهای خودشه من خیاطی میکنم پول زیادی توش نیست کمر دردو.چشم درد میاره و فوق العاده خستگی میاره ولی اگه آرایشگری دوس داری شک نکن حتی اگه تازه کار باشی پول خودتو در میاری خالم ارایشگاه داره خیلی هم ماهرنیست یعنی اصلااا عروس.نداره ماهی دو تومنی در میاره ولی خیاطی نه
2706