2733
2739
عنوان

خانومای مذهبی بیاید لطفا...

553 بازدید | 58 پست

اگه چله ،ذکر ،دعا، نماز چیزی بلدید در حد معجزه بگید انجام میدم صواب داره 

خودم همه ی راهارا رفتم یه چیزی بگید در حد معجزه 

بخدا حالم بده شبا های ندارم

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨

چله یاسین و چله زیارت عاشورا و دعای توسل التماس دعا برای امضام

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

سلام خواهر

چله زیارت عاشورای شهید نوید صفری بگیرید

البته نماز اول وقت باشه و هرچی مراقبه بیشتر باشه زودتر جواب میگیرید ان شاالله دلتون شاد بشه

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2740

❖═▩ஜ••🍃🌸🍃••ஜ▩═❖

#ختم_معجزه

#حاجات_سنگین

#حاجات_محال

#جهت_جمیع_حاجات

⚠️توجـــــــــــــــــــــــــــه⚠️

اگر مشکلتون مشابه مشکل این بنده خدا

هست میتونید از این ختم استفاده کنید❤️

🖊🌹ســـــــــــــــوال⤵️

سلام یه حاجت محال دارم امکان نداره بشه به هیچ وجه من الوجوه

ذکر مجرب ندارین براش که سریع الاجابه هم باشه؟

🖊🌹جـــــــــــــــــواب⤵️

سلام علیکم

ختم قل هو الله را بگیرید

به مدت 18 روز روزی 3 بار سوره توحید را بخوانید

در هر بار خواندن به‌ کلمه الله الصمد رسیدین 1000 بار تکرار نمایید و بعد ادامه سوره را بخوانید

و هر روز بعد از تمام شدن عمل 1 بار آیه ۳۵ سوره نور

و 1 بار آیه آخر سوره فتح که اول آن اشداء علی الکفار است را بخوانید

با شرط طهارت و رو به قبله و در مکان خلوت

فوق العاده مجرب است و محال است که به حاجت نرسید✋🏻✋🏻✋🏻

کانال گره گشایی با ذکر قرآنی در ایتا توی سرچ سراسری اسم کانال رو بزنید براتون میاره

خوندم...  انشالله سلامتی مادرت براش حمد خوندم

مرسی عزیزم

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭
حدیث کسا  توسل ب حضرت ام البنین  دعای توسل  زیارت آل یاسین  زیارت عاشورا&nbs ...

من همه‌ی این چله ها را گرفتم ولی... یه چیزی میخام در حد معجزه 

ذکر یونسیه میگند خطر ناکه

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
2706