2733
2734
عنوان

دوستان گلم یه سوال میشه لطفا بیاین

196 بازدید | 15 پست
سلام دوستان من یه پسر 6 ساله با یه دختر یک ساله دارم
آدمهای هستندکه بودنشان (حتی مجازی)به آدم آرامش میده دوستیشون برات حقیقی میشه ویهو میشن یه قسمت از زندگیت................ ممنون که هستید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون میخوام جای خواب دخترم جدا کنم نمیدونم تو اتاق داداشش بخوابمونم یا یه اتاق جدای دیگه
آدمهای هستندکه بودنشان (حتی مجازی)به آدم آرامش میده دوستیشون برات حقیقی میشه ویهو میشن یه قسمت از زندگیت................ ممنون که هستید
2731
خونمون سه تا اتاق خواب داره ی اتاقش کوچیکتر از سه در چار به نظرتون چیکار کنم
تو اتاق جدا. البته چون شبه و دخترت هنوز کوچولویه احتمالا ازون کنجکاویا سراغ پسرت نمیاد.!! اما خب جاشون جدا باشه خیلی بهتره
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2738
نینی جون اتاق پسرمو یک طرفشو دخترونه کنم ؟البته اتاق پسرم از سه درچهار کوچیکتر یعنی 2.5 در4
اگه سه تا اتاق داری پس جدا کن اتاقاشونو از هم. دو سال دیگه پسرت مدرسه داره و دخترت وقت شیطنتشه. بهتره که جدا باشن از هر نظر
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
ممنون از راهنمایتون
2706