2737
2734

بعضی از جلسه ها که غیبت دارم ممکنه پیام بدم و از پسری تو کلاسمون جزوه بگیرم که قبلا خودم بهش جزوه داده بودم 

و همین باعث میشه حرف در بیارن 

به گوشم رسیده بود یه پسره گفته فلانی چندبار ازم جزوه گرفته حتما خوشش میاد ازم 

در‌صورتی که یکباااارم به این ادم فکر نکردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا از دخترا نمیگیری

پسرا جوگیرن دیگه الان عین حبیب تو لیسانسه ها گفته بین اینهمه ادم چرا منننن

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2742

پسرا توهمی ان کلا دور باش ازشون

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
2740

دقیقاااا همین مسأله برای من چند سال پیش اتفاق افتاد 

پسره ازم کوچکتر بود خیال پوچ میکرد از درون آتیش گرفتم 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست .
خب واقعا چرا از دخترا نمیگیری 

من خودم تجربه دارم خیلی دخترها خیلی فیس و افاده میان و حسودند و ...

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست .
ولشون کن پسرا جوگیرن دختر نیست تو کلاستون؟

من اصلا با دخترای کلاسمون صمیمی نیستم و انقدر مزخرفن هر وقت بهشون گفتم جزوه فلان جلسه رو میدین گفتن ما نداریم 

ولی از پسرا یکی دوبار خواستم سریع فرستادن 

با دخترای کلاس اصلا رابطه خوبی ندارم😂😂 با پسرا ام رابطه ندارما ولی جزوه بخوام خیلی رسمی پیام میدم ...

دقیقا عین من

من خودم تجربه دارم خیلی دخترها خیلی فیس و افاده میان و حسودند و ...

اتفاقا تو جواب یکی از کاربرا همینو گفتم 

هر وقت از دخترا جزوه خواستم گفتن نداریم ننوشتیم 

کلی ناز اومدن و کلاس گذاشتن 

ولی از پسرا بخوام بگیرم حتی منو نشناسنم جزوه میفرستن

2706