2733
2734
خدا لعنتشون کنه که ادمو اینجوری بلا تکلیف میزارن یه مشت روانی مریض  بیخیالش شو اینجور ادما فقط ...

اصلا واسم مهم نيستش ،حتي راجبش دودل رو ب منفيم

ولي خيلي زور داره واقعا رفتارش...نميشه ديگه جوابشو ندارم اخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا واسم مهم نيستش ،حتي راجبش دودل رو ب منفيم ولي خيلي زور داره واقعا رفتارش...نميشه ديگه جوا ...

ازش بپرس دلیلشو بهش بگو رفتارش اذیتت میکنه اگه درست شد که هیچ اگه نه که بلاک کن بره من خودمم درگیر یه همچین چیزیم میفهمم چی میگی

ازش بپرس دلیلشو بهش بگو رفتارش اذیتت میکنه اگه درست شد که هیچ اگه نه که بلاک کن بره من خودمم درگیر ی ...

حتى بهم نگفته ك دوسم داره يا ن 

فقط اولين بار گفت ازت خوشم مياد همين

من روم نميشه چيز بيشترى ازين رابطه ازش بخوام فقط رفتارش ازارم ميده و اون واسش اصلا اهميتى نداره 

عوضي خر  اه

2738
حتى بهم نگفته ك دوسم داره يا ن  فقط اولين بار گفت ازت خوشم مياد همين من روم نميشه چيز بيشترى ...

برو پست اخر منو بخون بابا اینا مریضنن مریض طرف میاد میگه ازت خوشم میاد تو کراشمی یهو میکشه عقب روانین 

حتى روم نميشه بهش بگم واسه چى بهم پيام ميدو زنگ ميزنى چتههههه مرتيكه

خب ملومه روم نميشه بگم دوسم دارى يا ن

مطمئنم ندارههههه

مطمئنم...

من چرا تواين رابطه ام،اصن مگه ميشه بهش گفت رابطه

خدا لعنتم كنه

بره ب درك

حتى بهم نگفته ك دوسم داره يا ن  فقط اولين بار گفت ازت خوشم مياد همين من روم نميشه چيز بيشترى ...

ببیم ازین پسرا فرااااار کن فقط

دوپاداری دوتادیگ قرض کن فقط فرار کن ازشون دور شو

پیرت میکنن

شکنجه مطلقن اینا

میفهمم چی میگی

فقط فراموشش کن

قلبتو نجات بده قبل ازینکه بدزده و بشکنتش

این ادم نما ها خیلی خودخواهن  فقط به فکر خودشونن  از آین رابطه سمی بکش بیرون وقتی واسش ا ...

افرين دقيقا همينه

خودخواه و مغرور

دورش كلى دختره،نميدونم چرا اصن پاپيچ منه بره ب درك 

من خيلي احمقم...

ببیم ازین پسرا فرااااار کن فقط دوپاداری دوتادیگ قرض کن فقط فرار کن ازشون دور شو پیرت میکنن شکنجه ...

ديگه جوابشو نميدم،،يني كاش ديگه جوابشو ندم...

بخدا ديوونم كرده ،دوستم نداره مطمئنم نميدونم چشه واقعا نميدونممم

2706