2733
2734
واسه سونوی امورمالیاتی هفته 20 رفتم گفت مایع کیسه آبم کمترین حد نرماله،ترو خدا کمک کنید کسی هست این شرایطو داشته باشه یا اطلاعاتی که به من بده آروم شم?

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر بهت نگفت مایعات زیاد مصرف کنی؟
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش
2731
تو مواقع اضطراری بیمارستان بستری میشن
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش
عزیزم سرسری نگیر خیلی مهمه.ایشالا که به حق پنج تن خیره.توکلت به خدا باشه
2738
عزیزم اینجا دنباله من و امثال نیست نباش زودتر برو دکتر تا پشیمان نشی
شیطان به انسان میگوید به پروردگارت کافر شو.زمانی که انسان کافر شد شیطان به وی میگوید وای بر تو که من سخت از عذاب پروردگار در هراسم.
دوست من این مشکل رو داشت . چند تا آمپول دکترش داد که ریشه بچه زودتر تشکیل شد .که اگر زود به دنیا اومد مشکل براش پیش نیاید . امپولا رو زد بچه اش هم سالم به دنیا اومد فک کنم دو هفته زودتر . دقیق پیگیری کن .
و خدایی که همین نزدیکی است ....
2706