2733
2739
عنوان

از هفته پیش ک شوهرم تشنج کرد

188 بازدید | 16 پست

برا اولین بار و شد بدترین صحنه عمرم ؛ انگار زندگی برام بی معنی شده ؛ همش ب این فک میکنم ک وقتی ادم از ب دقیقه بعدش خبر نداره ؛ زندگی چقد استرس اوره 🥲 حتی میترسم تنها جایی برم ؛ خیلی شدید تو روحیم تاثیر منفی گذاشته 🫠

چرا تشنج کرد

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان بهتره شوهرت ؟ سعی کن تراپی برای اون صحنه رو فراموش کنی امیدوارم هیچوقت دیگه اتفاق نیفته، منم صحنه تشنج خاخرم رو دیدم بعد از ١۵ سال گاهی تو خواب هم میبینم. اشتباه کردم تراپی نرفتم 

2728
2738
الان بهتره شوهرت ؟ سعی کن تراپی برای اون صحنه رو فراموش کنی امیدوارم هیچوقت دیگه اتفاق نیفته، منم صح ...

اره عزیزم کاملا خوبه ؛ خواهرتون همون ی بار بود تشنجش ؟ دلیلش چی بود ؟ 

زنده است شوهرت؟

مغز داری؟؟؟!!!

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بجم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

ی مدت بگذره بهتر میشیی.کم کم ترس ت از بین میره.

....

من  حتی مرگ خاله عزیزمو از نزدیک دیدیم

یدفعه جلو روم داشت حرف میزد افتاد و سکته کرد  ومرد.جوون بود.همش چهل سال داشت

تا ی مدت از ترس تا صبح بیدار بودم.اونزمان دبیرستان میرفتم.همش از مرگ میترسیدم.ولی

بعد شش ماه دوباره اوضاع عادی شد

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.
2706