2737
2739
عنوان

مزاج شناسی و گیاه درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 692364 بازدید | 1854 پست
عزیزم من خیلی عصبی میشم و کمی افسردگی دارم الان یک سال و نیم هست فلوکستین 20 میخورم ولی دیگه دلم نمیخواد بخورم چون برخلاف اینکه اون اول باعث کاهش وزنم شد الان داره چاقم میکنه. چیکار کنم؟ یه چیزی بگو که جاشو بگیره خسته شدم والا

سلام عزیزم

معجون آرامش اعصاب :

14 تا تا بادام را + یک لیوان آب سرد + یک تکه یخ کوچک + 2 قاشق عسل رو بریز تو میسکر خوب که مخلوط شد نوش جان کن ( اینو روزانه مصرف کنید اعصابتونو توپ میکنه )

لطفا ترشی و سردی مصرف نکن ...

جو ... سبزیجات تازه ... چهارمغز ... عسل ... برات خوبه ... چای رو هم ترک کن ...

چای آرام بخش مصرف کن :

بابونه + گل گاوزبون + سنبل الطیب یک چوب + چای کوهی + چای ورون + لیموعمانی

3 دقیقه بجوشه 15 دقیقه دم بکشه ...

در قوری چینی یا شیشه ای باشه حتما ...

گرمی بخور ... حلواهای گرم رو که بالا گذاشتم ... غذاهای مفید مصرف کن... گوشتهای گرم مصرف کن ...

برای شما عرق بهارنارنج و بیدمشک و بادرنجبویه و گلاب مفیده ...

موفق باشی عزیزم
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
قبلا راجب مصرف ژله رویال در دوران بارداری ازتون پرسیدم گفتین مشکلی نداره.اما تو چند تا مقاله به زبان لاتین دیدم که توصیه اکید کرده بودن مصرف نشه.عزیزم مطالب اون مقاله ها درسته یا نه؟
می شه به بچه یه ساله داد یا نه؟

ژل رویال ... عسل زنبورهای جوانه ... اصلا عسل ضرر نداره ... به هیچ وجه ...

با خیال راحت در بارداری مصرف کنید ...

به بچه ی زیر دوسال میگن ندین ... ولی من همچین عقیده ای ندارم ... قدیمی های ما همه به جای شکر مصنوعی و سمی عسل طبیعی میدادن به بچه ها ... قدیمی ها خیلی سلامت تر بودن ....

من در تعجبم ! آب قند سمی رو به بچه ی زیر یک سال میدن ولی عسل طبیعی و مفید رو منع میکنن !!!!!

موفق باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو یکی از تایپیکها به توصیه شما از صابون ان .جی استفاده کردم. به نظرم د رعرض این دو هفته ای که استفاده کردم پوستم بهتر شده. می خواستم ببینم با توجه به این مشخصات توصیه ای دیگه ای برام ندارید: پوستم چربه ، جوش هم داره (البته نه خیلی بدجور بیشتر قبل از عادت ماهیانه جوش می زنم) و جای جوش. لاغر هستم 164 قد و 48 وزن. جدیدا لکهای کمرنگی هم روی پوست صورتم داره ایجاد میشه. کمی عصبی هستم. بقیه قسمتهای بدنم مثل روی بازوهام هم جوش می زنه. به غذاهای شیرین خیلی تمایل ندارم اما شوری و ترشی دوست دارم. در ضمن خیلی دوست دارم کمی چاقتر شوم اما مشکل پوستم بیشتر اذیتم میکنه.رنگ پوستم هم گندمی روشن

سلام عزیزم ....

هرزگاهی عرق رازیانه بمال به صورتت ... و همچنین ماسک هایی رو که در پست بعدی مینویسم رو میتونی رو پوستت بزاری ...

تو عطاری های سنجدکوبیده هست که با پوست و هسته کوبیده شده ... برای شما خوبه ...

درمان لاغری :

1) برگ شنبلیله و آرد گندم و شکر و عسل برای چاقی مفیده.

2)‌ روزانه کمی کتیرا و مغز بادام و نشاسته را به صورت پاستیل (‌شیرینی مکیدینی ) در آورده بخورید بعد نارگیل را در شیر جوشانده بنوشید.

3) تخم مرغ محلی و کندر و انزروت جهت چاق شدن مفیدن ...

4) آجیل زیاد بخور

5) کوبیده مغز بادام و گردو را هرروز صبح با صبحانه بخور .

6) حلوای مقوی و چاق کننده :

دارچین و زنجبیل هر کدوم 5 گرم ، تخم شاهی 15 گرم ، چهار مغز ( بادام گردو پسته فندق ) 20 گرم ، همه را نرم بکوب و در روغن زیتون بپز تا عین حلوا بشه و روزانه مصرف کن ... اگر هم 100 گرمآرد نخودبوداده به این مواد اضافه کنی بی نظیره ...

7) یونجه رو باشکر بخور ....

8) هویج + خیار رو آبشو بگیر بخور.... هویج و زردک رو آبشو بگیر و بخور ...

9) خورش آلو اسفناج با قارچ هم خیلی خوبه برات ...

طرز تهیه :

اسفناج پاک شده 1 کیلو
آلوبخارا 250 گرم
قارچ 250 گرم
پیازمتوسط 1 عدد
آب 2 لیوان
ادویه جات ( دارچین وزردچوبه و فلفل وزنجبیل و زیره سیاه ) به دلخواه
روغن 6 تا 7 قاشق غ ح
نمک کمی

اسفناجارو خورد کن بشور و با آل وبخارا و پیاز خلال شده و قارچ خرد شده و یکتا دو لیوان آب بزار بپزه و جوش بخوره بعد نمک وادویه رو اضافه کن و 15 دقیقه قبل از آماده شدن روغن رو بهش اضافه کنو با حرارت ملایم بزار حال بیاد.

����������خواص������������

رفع یبوست و برای کسانی که فشار خون و ناراحتی های کبدی دارن خوبه و کسانی که به خاطر طبع گرم دچار بیماریهای پوستی شدن خوبه و برای کسانی که کم اشتهان و دچار کم خونی هستن هم خوبه ...

عزیزم اکثر مواد چاق کننده گرمن .. سعی کن یک لیوان عرق کاسنی دوروز یه بار یا هرروز بخوری تا کبدت اوف نشه ..

10 ) رطب و انجیر و پسته و بهمن و موز و نارگیل

11 ) روزی دو لیوان آب هویج بخورید.

12) شربت کاسنی هم خوبه . منتها باعسل نه با شکر ...

13) دو قاشق غ خ عسل رو با یک غ خ خامه را خوب مخلوط کنید و یک موز رسیده و تازه رو توش بندازید و ساعت 11 صبح بخورید .

14) توت فرنگی هم خیلی موثره ...

ماسک:

ماسک ضد لک و منافذپوست

1 قاشق مرباخوری کائولین ( خاک چینی )
1 قاشق غذاخوری شیر یا آب میوه

کائولین را در شیر حلک رده تاخمیری بدست آید ... آنرا به مدت 20 دقیقه روی صورت خو قرار دهید سپس صورت را با آب ولرم بشوئید... هفته ای 3 بار از این ماسک استفاده کنید ...

این ماسک منافذ پوست را بسته و لکه های پوست کم میشود و صورت زیبا و شفاف میشود...

حالا یک لوسیون برای سفید شدن پوست خشک دارم خیلی خوبه

امتحانش کن نسخه پوست فراوون دارم تا دلت بخواد ... ببین کودوم بیشتر باهات سازگاره ...

نصف لیوان شیر + 2 قاشق غذاخوری پودر بادام

شیررا روی پودر بادام ریخته هم بزنید بزارید 8 ساعت بمونه تو این مدت مرتب همش بزنید ... بعد صافش کنید ... خود پودر بادامی که میمونه میتونید به عنوان ماسک بزارید رو پوست و مایع رو بریزید تو شیشه تو یخچال نگه دارید روزانه یکبار به مدت 20 دقیقه صورتتونو باهاش خوب آغشته کنید و ماساژ بدید (( یه پنبه بردار و 20 دقیقه هی بمال به پوستتو تا پنبه خشک شد دوباره آغشته به مایع کن و دوباره پوستتو تر کن ... )) ... ((‌بکش خوشکلم کننننننننننننن ))
این ماسک مال صورتای خشکه ...

برای بدن و دست هم استفاده میشه ...

کرم ضدچروک و شاداب کننده پوست

2 ق غ شیر
1 ق چ سس مایونز
1 ق غ خامه
1 ق غ روغن زرده تخم مرغ ((‌یا خود زرده تخم مرغ ))
1 ق غ آب مقطر
1 ق غ عسل
اگر از روغن زرده تخم مرغ استفاده کردید 1 عدد زرده تخم مرغ اگر از خود زرده استفاده کردید یکی و نصفی زرده تخم مرغ استفاده کنید به جای مورد چهارم و همین مورد ...

عسل رو تا جایی که کمی رو بشه داغ کنید (( یادتونه که گفتم عسل اگر بیشتر از 10 دقیقه حرارت ببینه تماممممممممم مواد عالیش میپره نباید حرارت زیاد و مستقیم ببینه )) بعد شیر رو بریزید داخلش و همه مواد رو مخلوط کنید با هم ... چند دقیقه ای خوبه خوب هم بزینید این ماسک رو باید تو یخچال نگهداری کنید شب قبل از خوای اینو بزنید به صورتتون بزارید یک ساعت بمونه وبعد با آب ولرممممممممممم ((‌از آب گرم و سرد استفاده نکنید فقط ولرم ))‌صورتتونو بشورید ... اگر از این ماسک یه مدت استفاده کنی تفاوت رو احساسسسسس میکنیییییییییییییی ... (( بوسسسسسسسسسسسس))

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خب این نسخه هم هست :

1 ق غ پودر اگیر ترکی
1 ق م لانولین
1 ق غ آب پیاز
1 ق م عسل
10 ق غ آب مقطر

پودر اگیر ترکی را در آب مقطر ریخته 3 دقیقه بجوشانید و بعد صاف کرده و آرام آرام به لانولین اضافه کنید آب پیاز را با عسل مخلوط کرده و این مخلوط را به لانولین اضافه کنید ... خوبه خوب هم بزنید بعد شب ها 2 ساعت قبل از خواب به صورت بمالیتد و پس از نیم ساعت چربی اضافه را با پنبه پاک کنید (( یعنی نشورید بزارید بمونه مواد ولی با پنبه هر چقدرش که اضافیه و اذیت میکنه پاک کنید ))

ماسک واسه سوختگی

میتونین سفیده تخم مرغ رو اول انقدر بزنین تا کف کنه بعد بمالید روی سطح سوختگی البته اینا برای سوختگی سطحیه ..

هویج تازه رنده شده رو بمالن روی سوختگی ...

چند عدد برگ کاهو رو پخته بعد به روغن کرچک آغشته کنن و بزارن روی سوختگی ...

ضکاد گوجه فرنگی هم عالیه ....

سیب زمینی رو رنده کنن و بزارن روی سطح سوختگی ...

زرده تخم مرغ با روغن گل ..

آرد جو شسته آب کاسنی زرده تخم مرغ ورغن گل با هم مرهم بسیار خوبیست ...

مالیدن عسل عالیههههههههههههههههههههههههههههههههههه .... چون عسل استریله و خاصیت ضد عفونی و میکرول کشی داره برای زگیل هم گفتم عالیهههههههههههه ....

آب هویج و هویج خاصیت درمانی فوق العاده ای دارن ...

برای رفع سوزش سوختگی هم مقداری روغن بنفشه رو سفیده تخم مرغ رو مخلوط کنن و بمالن ...

کنجد له شده و کوبیده و یا روغن کنجد هم آثار سوختگی رو میبره و هم سوزش رو ... حتی خوردن روغن کنجد با کمی روغن زیتون و لعاب اسفرزه زخم معده و سینه و روده رو خوب میکنه ....

مالیدن روغن گردو برای سوختگی های ناشی از آفتاب خوبه ...

+

ماسک حنا و ماست ... در حمام بزارید ...

ماسک میوه جات ... به خصوص خیار برای رفع جوش عالیه ...

ماسک ماست + جوانه ی گندم ... برای جوش عالیه ...

همینطور خوردن عرق کبد : کاسنی + بید + شاه تره ضد جوشه ... و شاداب کننده ی پوسته ...

موفق باشید
2728
)خواهر زادم هر 2 فته 1 بار پری میشه
طبعشون خیلی سرده میگه اگه سردی بخورم فرداش پری میشم در ضمن کم کاری تیروید داره
2)شوهرم دیروز از داد غلظت خون داشت
طبعش هم گرمه(صفراوی)

سلام سارینا جان ...

1) خب سردی نخوره ... گرمی بخوره .... سردی زده رحم وتخمدانشو ضعیف کرده ....

ناشتا گل همیشه بهار رو که کوبیده از قبل ، یک قاشق چای خوری بریزه تو یه لیوان آب جوشه جوش و سر لیوان رو بزاره ... با یکم نبات بخوره ...

عسل و سیاهدونه ( کمی کوبیده شده ) رو روزی سه قاشق چای خوری بخوره ...

روزانه از جوشونده ی مریم گلی (سالویا ) + رازیانه ... بخوره حتما ...

از زنجبیل و دارچین و عسل و نبات و ادویه های گرم زیاد استفاده کنه ....

یک تنظیف یا پنبه برداره و به عسل آغشته کنه و شبها قبل از خواب این تنظیف رو جاییکه به به پردش نزدیک نشه ، روی آلت تناسلیش بزاره تا گرما رو جذب کنه ...

از معجون آب و عسل و زنجبیل زیاد استفاده کنه ....

دور کمر و دلشو گرم نگهداره ....

وقتی پریود میشه ، از جوشونده هایی مثل پونه ی کوهی + آویشن شیرازی استفاده کنه ...

وقتی پریود میشه سعی کنه اقلا دو سه روز اول حموم نره ... و اگر میره سریع سرپایی خودشو بشوره بیاد بیرون و اصلا تو پریودی آب مستقیم به خودش نگیره و خودشو مستقیم نشوره ... دستشو خیس کنه و خودشو بشوره ....

هله هوله نخوره ...

و حتما مطمئن شید که کیست نداشته باشه ...

2) برای غلظت خون :

درمان غلظت خون : زرشک آبی ( زرشک سیاه ) - آب انار _ آلبالو _ آب گوجه فرنگی - عناب - جوشانده ریشه کاسنی - گیاه صبرزد- و زالو است چون زالو در بزاق دهان خود ماده ای به نام هپارین دارد و ترشح آن در خون باعث رقیق شدن خون میشود. در ضمن ما در داروهای شیمیایی هم دارویی به همین نام هپارین داریم ولی چون طبیعی نیست میزان آن توسط پزشک باید شدیدا کنترل شود.

این جوشانده بسیار مفیده : چای ترش +زرشک آبی + زیره + شنبلیله + گل همیشه بهار ... 3 دقیقه بجوشه و 15 دقیقه دم بکشه ...

حجامت بسیار بسیار مفید و موثره براشون ...

سعی کنن به سمت گیاه خواری برن ...

چیزای خنک بخورن ... و ملین روده ... اگر بتونن دفعشون رو به روزی 2 یا 3 بار برسونن خیلیییییی خوبه ....

عرقیات کاسنی و بید و شاه تره ... عرق تمشک ... شیره توت ... آلوبخارا ... جو ... و .......

برگ درخت زیتون رو بجوشونن با شکر سرخ مازندران مخلوط کنن بخورن .... روزی یک لیوان ....

قره قاط جای چای برای مدتی عصرها دم کنن بخورن ...

آب ماست چکیده بخورن ....

2 مثقال تخم گشنیز ... عسل طبیعی خوب ... 2 مثقال تخم خرفه ... تخم ها رو بکوبن قاطی عسل کنن و روزانه هر چه بیشتر بهتر .. میل کنن ... حداقل سه قاشق چای خوری پر ....

سنبل الطیب + لیموعمانی +‌گل گاوزبون + بادرنجبویه + چای کوهی ... این جوشونده رو مرتب بخورن ... هر وقت دوست داشتن ...

روده ها باید نرم بمونه ... خنکی هایی مثل خیار ... کیوی ... براشون خیلی خوبه ... آب زرشک هم براشون عالیه البته بی نمک باشه ...

گل قاصدک که بعد ریختن به گلهای زرد از تیره کاسنی تبدیل میشه گیاه فوق العاده ای برای چربی سوزی و پایین آوردن قند خون است در درمان نازایی گزارشی ازش نداشتم

آش آبغوره

جوی پوست کنده 1 پیمانه

عدس 1 پیمانه

برنج نصف پیمانه

ماش 1 پیمانه

گندم با پوست 1 پیمانه

سبزی آش یک کیلو

پیاز متوسط 1 عدد

زرشک 2 قاشق غذاخوری

سیرتازه 2 حبه

ادویه جات ( نمک و فلفل و دارچین و زنجبیل و زیره و زردچوبه ) هر قدر دوست دارید

آب غوره هر قدر دوست دارید

روغن مایع 1 استکان

پونه کوهی 1 قاشق غذاخوری

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

حبوبات رو از شب قبل خیس کنید بعد بپزید و بعد پیاز رو بهش اضافه کنید پیاز ر وخلال خلال کنید بعد بزارید بپزه ... بعد سبزی خور دشده و زرشک و نمک و ادویه رو اضافه کنید بعد که پخت آخرش روغن وآبغوره رو اضافه کنید ...

این غذا برای کاهش فشار خون عالیهههههههههههه ... رفع غلظت خون .............. و بیماران کبدی ...

آش سماق هم براشون خوبه ... آش انار هم همینطور ...

موفق باشید ...
سلام حسنا جان مشکل من ترشحات ضد اسپرم دهانه رحممه که 8 ساله نازایی دارم یعنی اسپرم ها تو دهانه رحمم می میرن خواهش می کنم بگو چه کار کنم.

سلام سپیده جان ...

اول که حجامت برات خوبه ...

بعد از اون : تو جوشونده ی پونه ی کوهی 20 دقیقه بشین ...

همینطور جوشونده ی اسطوخودوس ...

برگ تره رو خوب با نمک بشور ... و بکوبش و بزار در دهانه ی رحمت ...

جوشونده ی بابونه هم که بخوای توش بشینی خوبه ...

آب انار ... آب هویج ... آلوسیاه ... آلبالو ... آب کرفس ... زرشک .... اینا برات خوبه ...

موفق باشی
من چند روزه درمان گیاهی رو شروع کردم بیشتر مواردیم که گفته بودی واسه تنبلی تخمدان خوبه تو داروهام هست

فقط یه چیزی دکترم بهم گفت سردی نخورم مثلا دوغ اصلااااا نخورم و ...روزی یه قاشق سیاهدونه داده بخورم..بادیان

هم باید بخورم..زردچوبه گفته نباید اصلااااااااااا مصرف کنم؟؟نوشابه...چای...نخورم...

یه سوال داشتم اینکه مثلا منی که خییییییییییییلی سالاد مصرف میکنم چیکار کنم؟؟؟ماست که نمیتونم بخورم

دوغ که نمیتونم..سالاد و نمیتونم ترک کنم:((کاهو و کلم سردن یا گرم؟؟؟هویج چی؟؟

راستی عزیزم دو گرم زعفرون و با یه پودری بهم داد نمیدونم توش چیه بوی تندی داره رنگشم مثل دارچین!!گفته

داخلی استعمال کنم..چجوری اخه؟؟؟اون که پودره!!

سلام عزیزم ....

خب درست گفته ....

اصلا بهتره وسط خام و پخته با هم خورده نشه ....

میتونی زیتون بخوری اگر خیلی دوست داری ... و هویج رو رنده کن و با کلم مخلوط کن سالادت بدون خیار و گوجه باشه یا یکم خیار و گوجه بریز ... و نعناع و فلفل هم بریز تا گرم بشه ... کاهو هم برات خوبه ...

من معمولا عسل رو پیشنهاد میکنم که استعمال داخلی بشه ... میتونی پودرارو قاطی عسل کنی و بکشی تو سرنگ و ....

بووووووس

2738
ودم مشکل خاصی ندارم فقط خیلی وقتا یه طرف بدنم خشک میشه وقتی میخوابم مثل سکته ایها حتی لبم بی حس میشه

شوهرم گلبول سفیدش کمه دکتر رفته و گفته گلبولت ساخته میشه میره یه جایی جمع میشه و من نگرانم

اگه راهی هست بگین لطفا
__

عزیزم واسه شوهرت اینو بخون :

http://www.ravazadeh.com/fa/farhangeestelehat/2965-asal.html

عسل و دارچین مصرف کنن ...

و از جوشونده ی پونه ی کوهی + آویشن شیرازی مرتب استفاده کنن ... و با عسل شیرینش کنن ...

انشاالله نتیجه میگیرن ...

موفق باشید
برای سلامتی و براورده شدن حاجات حسنا جان 5 تا صلوات

الهم صل الله محمد وآل محمد

حضرت محمد «صل الله و علیه و آله»(ازدواج کنید و فرزند بیاورید و زیاد هم فرزند بیاورید چرا که من به زیادی و کثرت شما امت اسلام در مقابل سایر امت ها در روز قیامت افتخار می کنم حتی به بچه های سقط شده شما افتخار خواهم کرد) **** منم دوست دارم دو تا دختر و دو تا پسر خدا بهم هدیه کنه ****
سلام طاعات همگی قبول
حضرت محمد «صل الله و علیه و آله»(ازدواج کنید و فرزند بیاورید و زیاد هم فرزند بیاورید چرا که من به زیادی و کثرت شما امت اسلام در مقابل سایر امت ها در روز قیامت افتخار می کنم حتی به بچه های سقط شده شما افتخار خواهم کرد) **** منم دوست دارم دو تا دختر و دو تا پسر خدا بهم هدیه کنه ****
سلام حسنا جون . مشکل من ورم در زمان پریوده یعنی حتی تا 3 کیلو وزن بدنم اضافه میشه و بعد دوباره وزنم میاد پایین و این روند چند بار در ماه تکرار میشه با اینکه من غذامو تغییر نمیدم و کاملا مشخصه که ورمه الان بچه شیر میدم و پریود نمیشم ولی بازم ادامه داره لطفا بگو چه کنم ممنون از راهنماییت
_________

سلام نسیم جان

این حالت اگر با پریودی از بین بره میشه سندرم قاعدگی ... که البته 3 کیلو زیاده ... حبس آب در بدنه در اصل ...

شما باید عرق کنی و تحرک داشته باشی ....

و نمک دریا مصرف کن حتما ....

جوشونده ی پونه ی کوهی + آویشن شیرازی بخور ... خبرشو بهم بده ببینم بهتر شدی یا نه ؟

ولی حتما باید تعریق داشته باشی ...

جوشونده ی مریم گلی (سالویا ) + رازیانه هم کمکت میکنه ....

موفق باشی عزیزم
سلام ببخش حسنا جون برای دیسک گردن و دنده گردنی چیزی هست مرددددددددم از بس قرص خوردم دستمم خیلی خواب میره با گردنبند طبی هم فایده نداره

عزیزم پدر من سالهای پیش ، نزدیک 10 ، 15 سال پیش گرد دردهای بدی داشت ، با طب سوزنی خوب شدن ...

حتما امتحان کن

بعلاوه شما باید چیزهایی مثل خرما ، کشک محلی ، کله جوش با پونه کوهی ، سیاهدونه + عسل بخورید ... چیزهایی که کلسیم دارن ...

و همینطور عرق مخلصه مصرف کن ...

روغن ضد درد : ****************

روغن سقز + روغن کرچک + روغن کنجد رو ترکیب کن و مرتب به محل درد بمال ....

غذاهای گرم و تر با شما سازگاره ...

(((رای از بین بردن درد در بدن ... هر نقطه ای که مورد نظره ??????????

مخلوط روغن ضددرد(بسیارمجرب)
این ترکیب برای هرنوع دردی درهرنقطه ازبدن بسیارمجرب ومفیداست.
روغن سقز(یک واحد)+روغن کرچک (3 واحد)+روغن زیتون(3واحد)
نسبت روغن سقزدراین نسخه نسبت به دوروغن دیگر یک به سه می باشدیعنی اگرروغن سقزیک مثقال باشددوروغن دیگربایدهرکدام سه مثقال باشند.
این سه روغن راباهم کاملا مخلوط نموده وبرمحل دردطوری بمالیدکه جذب پوست شود.معمولا دوره درمان بااین مخلوط 8 روزمی باشدکه برحسب نیازممکن است کم یازیادشود.
)))

موفق باشی
سلام خوبی خانومی؟ من میخوام طبع مزاجی شوهرمو سرد کنم و از حالت گرمی در بیارم به 2 علت 1 اینکه جوشای چرکی وحشتناک میزنه 2 اینکه می خوام دختر داشته باشم ممنون میشم بگی چکار کنم -

تو همین یکی دو صفحه ی اول در مورد دختردار شدن مطلب گذاشتم ...

واسه جوشای چرکیشون ... باید حجامت کنن ... و خنکی بخورن ... عرق کبد : کاسنی + بید + شاه تره ....

عناب بهشون بده بخورن ... رب انار ... جوشونده ی چای ترش ... زرشک .... جو ... اینا براشون مفیده

موفق باشید
2706