2737
2739
عنوان

بعد از طلاق

502 بازدید | 29 پست

جدا میشین و تا میای همه چیو فراموش کنی خاطراتت داغونت میکنه

البته فرصت خوبیه این تنهایی که آدم بیشتر خودشو بشناسه

در کل وضعیت عجیبیه تنهایی بعد از طلاق

اگه برنامه داشته باشین خیلیم خوبه ولی اگه بی‌هدف و بی‌تحرک بیفتین یه گوشه و خودخوری کنین میشین بدبخت عالم

امیدوارم زندگیتون همیشه پایدار بمونه ولی اگه خدایی نکرده کارتون به جدایی کشید از همون روز اول برنامه ریزی کنین برا آینده

درسته سخته با توجه به شرایط روحی وحشتناک ولی شدنیه

انشالله که نرسه به جدایی 

انشالله کار منم درست بشه نرسه به جدایی 

اره سخته خیلی

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کاش طلاقم بده بره

من که آقا هستم برام خیلی سخت گذشت شما خانوما که احساساتی‌تر هستین شاید سخت‌تر باشه براتون

همیشه بدترین حالت رو درنظر بگیرین،فک کن الان جدا شدی اوکی؟حرفه و کاری بلدین ک بتونین مستقل باشین؟اگه جواب منفیه پس باید از الان دنبال یادگیری باشین هرچند امیدوارم کارتون به جدایی نکشه

من بعد طلاقم رفتم کلی کلاس فنی حرفه ای ثبت نام کردم کلی انرژی زیاد داشتم رفتم گواهی نامه گرفتم و کلی ...

احسنت،این کارایی که کردین باعث شده روح و روانتون از هم نپاشه و یه منبع درامدی هم داشته باشین

احسنت،این کارایی که کردین باعث شده روح و روانتون از هم نپاشه و یه منبع درامدی هم داشته باشین

برا درامد نرفتم فقط برای وقت پر کنی رفتم تا حالا از هیچ کدوم از کلاسا هزار تومن پول در نیاوردم

2740
برا درامد نرفتم فقط برای وقت پر کنی رفتم تا حالا از هیچ کدوم از کلاسا هزار تومن پول در نیاوردم

خب این که  خوب نیس خانوم! شاید الان نیاز مالی نداشته باشین ولی از آینده کسی خبر نداره که

اینهمه وقت گذاشتین خب 

خیلی بده اینکه همه خاطرات بد یادت میفته همه اون تنشا ادمو داغون میکنه  مخصوصا پدرت پشتت نباشه ...

برا شما خانوما شرایط یکم سخت‌تره قبول دارم

ولی تسلیم نشین،با خانواده هرچقد میتونین صحبت کنین راضیشون کنین 

خب این که  خوب نیس خانوم! شاید الان نیاز مالی نداشته باشین ولی از آینده کسی خبر نداره که اینهم ...

چرا مالی هم نیاز دارم ولی الان تنبل شدم بیشتر بخور بخوابم چون خرجمو دیگه شوهرم میده

برا شما خانوما شرایط یکم سخت‌تره قبول دارم ولی تسلیم نشین،با خانواده هرچقد میتونین صحبت کنین راضیشو ...

منکه نتونستم کاری کنم شدم ی ادم افسرده و داغون انقدر نو زندگی قبلیم زجرم دادن هم خانوادم هم همسر سابق و خانوادش ازکتک بگیرین تا.....

الان عقدم ولی همچنان افسردگی باهامه 

چرا مالی هم نیاز دارم ولی الان تنبل شدم بیشتر بخور بخوابم چون خرجمو دیگه شوهرم میده

حالا خرجی هم بگیری باز پول بیشتر که ضرر نداره

تنبلی هم بد دردی هست و قشنگ آدمو زمین‌گیر میکنه

بذارش کنار از فردا استارت بزن،شنبه هم هست و دیگه بهونه هم نداری😅

منکه نتونستم کاری کنم شدم ی ادم افسرده و داغون انقدر نو زندگی قبلیم زجرم دادن هم خانوادم هم همسر ساب ...

میدونی وقتی خانواده طرف مقابلت اذیت کنن شاید بشه تحمل کرد ولی وقتی خانواده خود آدم حمایت نکنن آدم کمرش میشکنه،میفهمم

کاش حداقل یکیو واسطه کنی با خانوادت صحبت کنن

2706