2737
2734
عنوان

دلدرد و اسهال کودک5ساله

173 بازدید | 5 پست
سلام به همه دوستای خوبم بچه ها جون دختر 5سالم 4، 5روزه دلدرد و اسهال داره البته شاید روزی دو یا سه بار بیرون روی داشته باشه ولی در روز یهو چندبار میگه دلم درد میکنه ادکتر هم بردم دی سیکلومین و مترونیدازول داد هنوز خوب نشده مثلا نصف روز خوبه یهو دوباره شروع میشه الان دلپیچه و کمی اسهال داره خوابیده ولی ناله میکنه درمان خونگی کسی سراغ داره؟ بات سوخته و عرق نعنا خیلی بهش میدم افاقه نکرده
السلام علیک یا اباعبدالله
ادرکنی یا سیدالشهدا
مظلوم حسین جانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش سنجد بده خیلییییییییییی موثره موز سیب کال اینا اسهالشو خیلی بهتر میکنه مدام بهش مایعات بده تا اگه ویروسی هست از بین بره و دفع بشه حتما بهش ماست بده باکتر ماست باکتری های مضر رو از بین میبره
CafeMom Tickers
2728
نگران نباش پسر من هم 8 سالشه هفته پیش اینجوری شده بود چهار پنج روز میگفت دلم درد میکنه روز سومش اسهال داشت و شب خوب شد روز بعد دوباره دل درد با حالت تهوع داشت که شبش استفراغ کرد و از فرداش خوب شد من همش بهش عرق نعنا با عسل می دادم و شربت دیفن هیدرامین