2737
2734
من هر چی تلاش کردم که یکیو قانع کنم کنکور اردیبهشت مهمه برای فرهنگيان اون نپذیرفت😑 ان شاءالله قبول ...

اصلا کنکور تیر ماه ربطی به فرهنگیان نداره، برای فرهنگیان فقط و فقط از طریق کنکور اردیبهشت می‌توانستند اقدام کنند

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کاش نمیدونم توی این تایپک استرس برای سال دخترم داشتم ک کنکوری هست بیشتر حالم خراب شود سردرد و قلب درد آمد ب سراغم انشالله خداوند عاقبت همه بچهارو بخیر کنه بچهای منم همین طور ک نشن موش آزمایشگاهی هرکس

وآسه شما تاثیر کمتره زمان بچه های ما میرسه به نود درصد حتما

فکر نکنم از ۶۰ درصد بیشتر بشه 

منم نمیگم صد در صد اینطور خوبه یا قبلا خوب بوده، ولی این روش جدید هم یکسری خوبی هایی داره، منم اگر دخترم خدای نکرده امسال قبول نشه باید سال دیگه تمام درسهای پایه یازدهم رو امتحان نهایی شرکت کنه با دانش اموزها، ولی خب از این جهت که اگر روز کنکور امتحان تستی باب میلشون نشه باز هم شانس برای جبران دارند خوبه 

در کل امروز چند تا داوطلب کنکوری که دور من بودن استرس کمتری نسبت به زمان ما داشتند، نمیگم همممه رو دیدم و از همه نظر پرسیدم، همون چندتایی که نزدیکمون بودن خب مشخص بود وقتی از جلسه کنکور اومدن بیرون میگفتن سخت بود ولی میشه با نهایی ها کمی جبران کرد 

2742
من برای سال های بعد میگم واسه دختر خودم که پنج ساله دیگه میشه دهم  تا اینجا شو خبر داشتم

خب بهتر هم میتونستید عنوان کنید . من خودم کنکوری هستم امسال ، خیلی هم براش تلاش کردم ، هر کدوم از شرایط ، چه با تاثیر معدل چه بدون تاثیر معدل مزایا و معایبی داره ، این خانه از پای بست ویران است ، دقیقا مصداق آموزش پرورشه ،

الان هر سال دارن تاثیر کنکور رو کمتر میکنن چون نمیتونن کلا برش دارن ، رشته های معمولی رو شرط معدل کردن ، تاثیر معدل گذاشتن ، و تاثیر کنکور هر سال کمتر میشه ، سال گذشته شصت درصد کنکور چهل معدل ، امسال پنجاه پنجاه  و سال آینده چهل دذصد کنکور ، شصت درصد معدل ، اما اینو بدونید که حتی اگه کنکور هم بردارن باز به ضرر بچه ها میشه ، چون اونوقت همه بچه ها کورکورانه میرن سمت رشته های تاپ و دانشگاه های تاپ برای خودشون آزمون ورودی های سخت در نظر میگیرن تا ظرفیت رو کنترل کنن و بچه ها برای اون آزمون ورودی ها مجبورن از همون اول دبیرستان خوب درس بخونن و وارد دبیذستان های عالی بشن و برای دبیرستان های عالی از راهنمایی خوب درس بخونن و ...... این قصه ادامه دارد🙂 

متاسفانه ز کل شیوه آموزش پرورش مشکل داره و هرجور بخوان برخورد کنن یه سری مشکلاتی ایجاد میشه 

2738
یادمه آقای سبطی و امرایی خیلی تلاش کردن ولی نشد فکر نکنمم دیگه بشه مخصوصا که الان هر سه پایه نهایی ع ...

باز سه سال یه عده رو بدبخت می کنند تازه می فهمند کارشون اشتباهه

خب بهتر هم میتونستید عنوان کنید . من خودم کنکوری هستم امسال ، خیلی هم براش تلاش کردم ، هر کدوم از شر ...

به نظرم ما والدین هم داریم پای این بچه ها می سوزیم به خدا از سر دلسوزی تاپیک زدم وگرنه دختر خودم هنوز ششم هست

فکر نکنم از ۶۰ درصد بیشتر بشه  منم نمیگم صد در صد اینطور خوبه یا قبلا خوب بوده، ولی این روش جد ...

خب همین دوباره امتحان دادن می دونی چه وقتی از بجه ها می گیره واقعا گناه دارند بچه هامون

تازه یه چیز جالبتر و تاسف آورتر اینه ک کسی ک مثلا امسال دیپلم داده معدلش ۲۰ هست ترازش بیشتر از کسی ک ...

بله و این خیلی عجیبه چطور می تونند با این شرایط بچه ها رو قبول کنند 

2706