2737
2734

بابا این معدلی  شدن کنکور به ضرر همتونه 

پاشید یه کارزار درست کنید لغو بشه این 

زمان ما فقط یه استرس کنکور بود و تمام غصه معدل و نمره رو نداشتیم

آلان بچه ها از دهم استرس نهایی دارند 

خب این بچه به کنکور برسه که فاتحه اش خونده است

بی عرضه نباشید اعتراض کنید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب کدوم اعتراض اهمیت دادن ک به این بدن ؟؟

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... هزار خطبه هم بخوانند حرام است معشوقه کسی را به دیگری دادن ..💔.. و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!

ای قربون دهنت

بیشتر از این تاپیک ها بزن منم تگ کن لطفا 😂

کاربر freinds سابق هستم :) رفیق میشه یه صلوات برا آقا صاحب‌ الزمان بفرستی🥺💚 ما مازندرانی ها به دختر می گیم کیجا اما وقتی می خوایم دخترمون رو با پسوند عزیز ، جان ، نفس یا ... صدا کنیم و قربون صدقه شون بریم میگیم دِتِر 🥲🫀  مامان و باباهای مازندرانی خیلی  به دختر هاشون میگن  این کاربری دست چند نفر است

من خودمم مخالف تاثیر معدل در کنکور شاید کسی پشیمون شده دوران دبیرستان درس نخونده ولی به خودش بیاد و بخواد شروع کنه درس خواندن با این تاثیر معدل کلا ناامید میشن اینایی که نمره کم میگیرن

2740

شما نمیدونی چند تا کارزار امضا کردیم

نمیدونی چند نفرو‌ حضوری از شهرای مختلف با ۱۰ ساعت فاصله از پایخت فرستادیم پیش مسئولش‌ و سگ محلی کردن

شما هیجی‌نمیدونی از استرسی که من کشیدم تا طرحش تصویب شد حتی بچه های امسال هم نمیدونن ولی ما ماست نبودیم که اینو بگی

خبری نیست🐊🌵

حالا الان با اعتراض ما چیزی حل نمیشه عزیزم تصویب شده چیزی دست من نیست

ولی من خودم با این موافقم

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

دست خودشون نیست همین استرس باعث میشه منفعل بشن و و بیان مجازی ازونور میان مجازی عذاب وجدان وقت تلف کردن میگیرن و استرس شروع میشه و..چرخه ادامه داره

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   

اولا کسی ب اعتراض ما اهمیت نمیده 

دوما مثل ادم حرف بزن یعنی چی بی عرضه و..

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نِمیشی‌سَهمم‌امامَن‌هَمیشه‌عاشِقِت‌هَستم..      عاشقِ هجران کشیده زود گریان میشود:))
شما نمیدونی چند تا کارزار امضا کردیم نمیدونی چند نفرو‌ حضوری از شهرای مختلف با ۱۰ ساعت فاصله از پای ...

دوبارها تلاش کنید به خدا با تقلب و خریدن سوالات دور می زنند نهایی رو

معدلی شدن کنکور یعنی شخصی که تو بدترین و محروم ترین شهر هست با شخص که بهترین معلم ها تو بهترین و بزرگترین شهرا هست یکی محصوب میشه، عزیزم وقتی نفر اول مملکت تا کلاس ششم درس خونده و تمام آدمای بی سواد و بدون تخصص راس کار هستن و برای خودشون قانون تصویب میکنن اینا بچه های خودشون تو بهترین امکانات تو بهترین کشوران چه کار دانش آموز بدبخت ایرانی دارند که تموم امید و فکر و آرزوش درس خوندنه 

2706