2733
2739
سلام من دو هفته آخر بارداری هستم ، و تمام شکمم کهیر زده و به شدت میخاره در بارداری اولم هم همینطور شده بودم و تا روز زایمان بهتر نشدم الان قرص سیتریزین میخورم خواهش میکنم هر کس این طوری بوده بیاد بگه تا برای من و بقیه تجربه بشه تا این مدت بر ازمون آنقدر سخت نگذره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای من فکر کنم ه ماه طول ککشید اخراش که دکتر بهم امپوا بتا متازون داده بود برای زودتر تشکیل شدن ریه اونو که زدم احساس میکنم بهترشده بود یا تا اون موقع خوب شده بودم من تمام بدنکم از زخمها لک شده بود من موقع خارش میرفتم حمام اب خیلی داغ میگرفتم ارومتر میشدم
*** نیـــــــ*ــلا عشق کوچولوی من ***
2738

من از ۵ ماه دچار جوش تو کل بدنم و خارش شدم . دکترم گفت برم پیش متخصص پوست ولی فعلا نرفتم .از اول بارداریم بخاطر ویار شدیدم کلی دارو مصرف کردم دیگه نمیخوام برای این موردم دارو مصرف کنم ...

من از ۵ ماه دچار جوش تو کل بدنم و خارش شدم . دکترم گفت برم پیش متخصص پوست ولی فعلا نرفتم .از اول بار ...

عزیزم چکار کردی خارشت بهتر شد؟

خدایا عزیزانم رو درپناه خودت حفظ کن🤲
من از ۵ ماه دچار جوش تو کل بدنم و خارش شدم . دکترم گفت برم پیش متخصص پوست ولی فعلا نرفتم .از اول بار ...

سلام خوب هستین خدارو شکر مدت زیادی از این پیام شما میگذره منم مشکل شما رو پیدا کردم

مثل شما دوران بارداری کهیر و جوش مانند می زدم، شما بهتر شدین؟ من سه ماهه که زایمان کردم هنوز به نسبت دوران بارداری خیلی کمتر شده ولی تموم نشده چی کار کردین خوب شدین