2737
2739
عنوان

وای عذاب وجدان گرفتم کمک

706 بازدید | 16 پست
داشتم با تلفن حرف میزدم یهو در خونمونو زدن گفتم کیه گفت صندوق امام زمان امدم خالی کنم منم در رو نصفه باز کردم صندوق رو دادم بهش اصلا نگاش نکردم یهو یادم افتاد صندوق امام زمان رو من 1 ماه پس دادم چون دزد زیاد داشت این صندوق کمیته امداد بود که 7 سال دارمش ویادمه اون سری زنگ زدم که چرا نیایی خالی کنی گفت من منطقم عوض شد زنگ بزن دفتر مرکزی بگو برات شخص برفستن منم زنگ زدم یه اقای جدید امد که روی صندوق اسمشو نوشت اخه کمیته امداد همیشه یه شخص میفرسته عوض نمیشه یهو در رو باز کردم دیدن صندوق کج شده با پیش گوشتی افتاده روی صندوق گفتم داری چیکار میکنی این صندوق ماله شما نیست کارتتو بده ببینم گفت اره راست میگی این صندوق ما نیست ماله ما امام زمانه فرق نمیکنه صدقه صدقه است بزار بازش کنم خالیش کنم گفتم گفتم کارتتو ببینم گفت همرام نیست گفت رسیدتو ببینم گفت تموم شده یهو گفتم باشه فقط صندوق رو کج نکن که درش بسته نشه گفت با ذوق باشه بعد امدم سریع زنگ زدم حراست مجتمع که دو تا در با ما فرق میکنه امدن گرفتنش نتونسته بود صندوقم باز کنه دزد بود ولی عذاب وجدان گرفتم
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الانم شوهرم زنگ زده بهش گفتم کلی دعوام کرد چرا نگاه نمیکنی درروباز میکنی اگه بیان تو بلا سر خودت وبچه بیارن چی
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
2738
وااااااااااااااای چ دلی داری تازه باهاش صحبتم کردی؟ خوبه هولت نداده بیاد خونه
خدایا نگاهم تنها دستان معجزه گر تو را می بینند (لا حول ولا قوت الا بالله العلی العظیم) ماه سان هستم :)
کار خوبی کردی. ولی عزیزم از این به بعد حواستو جمع کن درو برای هیچکس باز نکن. منم خونه قبلی مون که تنها بودم حتی برای مامور آب و برقم باز نمیکردم برگه می انداختن بعد خودمون زنگ می زدیم شماره کنتور رو میدادیم.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
صحرا جان زن و بچه هم اگه داشته باشه راضی نیستن نون حروم ببره سر سفره شون. می تونست زنگ بزنه بگه مستحقم زن و بچه دارم بالاخره یا کمکش می کردن یا نه. این دروغه دزدیه.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2706