2737
2734

وقتی یکی با پول باباجونش سوالاتو میخره یا سهمیه میگیره، ما چه اعتراض کنیم چه نکنیم هیچ سودی نداره. 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من چی کارکنم شوهرم دیشب دستش کبود شده بوده نمیدونست علتش چیه زده علت ناگهانی کبودی دست نی نی سایت پست ها رو میخوند و میخندید 🤣😂

دیگه بماند این بچه ها میخای نیان

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
اتفاقا اینطوری عدالت بیشتری بر قرار هست ... تنبلی نکنید درس بخونید :)

چه عدالتی؟ زمان کرونا که تقریبا ۳سال طول کشید پسرعموهای من که دوقلو بودن متوسط دوم بودن.مامانشون معلم بود و پول میداد به همکاراش امتحانات مجازی رو به جاشون میدادن 

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
دوبارها تلاش کنید به خدا با تقلب و خریدن سوالات دور می زنند نهایی رو

چیکار کننده 

کی براشون دل میسوزونه 

کی اصلا به فکر این بچه هاست 

هر چقدر بیمارتر هر چقدر شکننده تر براشون بهتر 

ندیدن این همه امار افسردگی و خودکشی بالا تو کنکورو 

ندیدن این همه اسیب که به روان یه نوجوان وارد میشه و تا اخر عمرش باهاش همراهه؟

نه عزیزم چون دلسوزی نیست که ببینه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
وقتی یکی با پول باباجونش سوالاتو میخره یا سهمیه میگیره، ما چه اعتراض کنیم چه نکنیم هیچ سودی نداره.&n ...

حداقل همون سوال های کنکور  و بخرن استرس سه ساله برای بچه های ما سمه

2740
حداقل همون سوال های کنکور  و بخرن استرس سه ساله برای بچه های ما سمه

اینکه سوالان رو بخرن اصلا چیز خوبی نیست

اون وقت فرق کسی که چندین ساعت درس خونده و از تفریحش گذشته و کلی خرج روی دستم مونده با اونی که سوالا رو فقط حفظ کرده چیه؟!

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
اینکه سوالان رو بخرن اصلا چیز خوبی نیست اون وقت فرق کسی که چندین ساعت درس خونده و از تفریحش گذشته و ...

خب منم نمیگم خوبه 

میگم کسی که پارتی داره سوالات نهایی و بخره خب پارتی هم داره سوالات کنکورم می خره دیگه چه فرقی می کنه 

به نظرم ما والدین هم داریم پای این بچه ها می سوزیم به خدا از سر دلسوزی تاپیک زدم وگرنه دختر خودم هنو ...

حق دارین . اما خب ما شدیم موش آزمایشگاهی . پارسال گفتن عمومی حذف شه . دوتا کنکور باشه یکی دی یکی تیر . امسال دوست داشتن یکی اردیبهشت برگزار شه یکی تیر . و ...

کجاش بهتره غیر استرس بی خود دادن به بچه ها

اینجوری یاد میگیرن همیشه باید بخونن نه اینکه کل نمره های سه سال بین ده تا پونزده و رتبه کنکور هزار دو هزار

طرف هیچی نخونده ولی با مهارت تست زنی زود میاد بالا

استرس رو هم باید یاد بگیرن مدیریت و دفعش کنن

درس.میخونن همه ولی استرسی که وارد میکنه دقیقا مثل یک مریض روانیه استرس نهایی استرس شبه نهایی استرس ...

استرس یک ماهه نهایی بهتر از وقت و عمر و استرس و زدن از تفریح و زندگی در چندساله

2706