2737
2734
عنوان

مهدکودک جیکو فرشته-کمککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 20031 بازدید | 57 پست
بله عزیزم ولی من الان یک سالی است که دبی زندگی می کنم و پسرم مدرسه میره الان....... این دوستمون هم هنوز تو توهمه که من همکارشم .....متاسفانه از واقعیات برای فرار کردن راه دیگری نیست . سوالی داری در خدمتم مبینا جان .
سلام به همگى من دخترم به مهد کودک جیکو میره و خیلى زیاد از این انتخاب راضى هستم من همین الان در این سایت ثبت نام کردم ، قبلا فقط نظرات بقیه رو میخوندم ثبت نام کردم چون خیلى از نظرات مامان رها جون ناراحت شدم اول از همه به مامان آوا جون بگم : اینکه در رو رو شما باز نکردند ، ما مادرانى که بچه هامون رو به جیکو سپردیم از این خبر خیلى خوشحال میشیم ، چون احساس امنیت بیشترى میکنیم ، و اگر شما قبلا باهاشون تماس میگرفتید ، مطمئن باشید که مثل ما همه و همه جاى مهد را بهتون نشون میدادن و توضیحات کاملى در رابطه با همه جا به شما میدادند ، درست مثل ما و این اصلا عیب نیست بلکه براى یک مهد حسن حساب میشه ، ناراحت شدم که به خاطر این مسئله این مهد رو سال پیش از دست دادید :(( و شما مامان رها جون : شما لطفا براى ما متاسف نباشید ، ما خودمون هم عقل و شعور و سواد و خیلى چیزهاى دیگه داریم که در مورد مهد مدرسه و آینده بچه هامون تصمیم بگیریم اینکه میگم ما چون از طرف ٣ تا مادر مینویسم شما نگران پول و بچه هاى ما نباش ، براى خودت متاسف باش که در تاریخ ٩٣/٧/٦ گفتى تو اداره مالیات کار میکنى و در تاریخ ٩٣/٨/٨ گفتى یکساله در دبى زندگى میکنى ... دیگه فکر کنم تکلیفتون براى همه ما معلوم شد و براى مادرهاى دیگه میگم که شهریه این مقدارى که این خانم گفتند نیست ( زیاد هست ولى نه انقدر ) و این کادر و فضاى بزرگ و محیط تمییز و ... خیلى چیزهایى که جیکو داره و شخصیت و اعتماد به نفس و آموزشى که به بچه ها میده اصلا قیمت نداره من که خیلى ازشون ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و البته میخواستم یاد آورى کنم که این سایت براى اینه که ما نظراتمون رو در مورد مسائل مختلف براى هم بنویسیم نه اینکه به همدیگه بى احترامى کنیم مامان رها جون ، خیلى بده که در مورد آدم هایى که نمیشناسیشون از کلماتى مثل نادان استفاده میکنى ، من از خودم نمیخوام چیزى بگم ، و در مقابل خانواده هاى بچه هاى دیگه هیچى نیستم ، ولى اگر مادران و خانواده هایى که بچه هاشون تو اون مهد آموزش میبینند رو میدیدین ، متوجه میشدید که چقدر با سواد و با کمالات و با خانواده هستند با اطلاعات عمومى قوى و بسیار هم دلسوز بچه هاشون هستند ، مطمئنم که نه در مهد جیکو بلکه خیلى از مادران ایرانى اینطورى هستند و نباید ندیده و نشناخته راجع به کسى نظر داد
سلام دوستان من پسرم ۳ ساله است و دنبال یک مهدکودک تو الهیه یا اطراف آن می گردم . لطفا راهنمایی کنید . راستی یک کمک دیگه هم ازتون می خوام؛ پسرم از تنها موندن در مهدکودک می ترسه . یعنی اگر بفهمه من نمیام باهاش گریه می کنه. چه توصیه ای می کنید؟
2731
مامانای عزیز به نظر من الان توی منطقه الهیه مهدکودک جیکو داره حرف اول رو میزنه هم از نظر فضا و امکانات و هم از نظر کادر آموزشی من که توصیه میکنمش. دختر من الان اونجاست و دختر خاله اش رو هم داره میاره یه کار جالبی که این مهد میکنه اینه که برای خانواده ها هم برنامه میذاره از اولشم تور دیدن مهدکودک رو میذاره فضای حیاط و استخرش عالیه
سپیده جون من بهت جیکو رو پیشنهاد میکنم توی اون منطقه به نظرم بی نظیره توی این مسله ایی هم که میگی توی مهد جیکو یه شرایط خوب میذارن که بچه ها بتونن جذب بشند راحت یعنی توی مرحله جدب که مربی شون باهاشونه ما هم باید حضور داشته باشیم تا بچه احساس آرامش کنه بعد میتونیم بسپاریمش به مهد به نظرم حتما جیکو رو انتخاب کن این ادرسشه : خ چناران خ کامران شرقی پلاک 9
2740
بچه ها منم رفتم تو محیط بیرنش دیدم ولی تو خود مهد بهم نشون ندادن کلا ساعت بدی رفتم جلسه داشتن نمیتو ...

عزیز اینا همیشه تو جلسه هستند.. من که معتقدم اینا فقط برای اون دسته از ادم ها که مناسب میبینن  صحبت میکنن والا بهت میگن جلسه هست.... 

سلام مامی آوا اول اینکه بنده از طرف مجموعه جی کو از اینکه شما آزرده خاطر شدید عذرخواهی می کنم. اما د ...

خانمی عزیز اینا هیچ کدوم دلیل قانع کننده  برا تصرفاتتون نیست. اسم این کار نداشتن مشتری مداری هست... شما اگه نمیخواید مزاحمت برا بچه ها پیش بیاد و امدن مادران جدید را تهدیدی برای امنیت بچه ها میدونید . خب کاری نداره یه شخص رو همون اول بفرستید سوالای ساده مادران رو پاسخ بده و نیازی نداره که با بچه ها در تماس باشند... شما نه پشت تلفن پاسخگو هستید ( نمیدونم بخاطر قیمت های بالا و غیر معقول بودن مبلغ هست یا چیز دیگه... ) خواهشا نگید هیچ مهدی پشت تلفن قیمت نمیده.. اونا هم اشتباه میکنن ولی شما که ادعا دارید لاقل به شخصیت ما احترام بگذارید) بهر حال این نشانه مشتری مدار نبودن شماست... برای مادرانی که بچشون رو تو این مهد گذاشتن هم متاسفم. عزیز شما فکر میکنی که امنیت بچت تامین شده اینطوری ولی من بهتون میگم که تربیت بچه هاتون مثل مسئولان این مهد"  تافته جدا بافته " میشه . فردا که وارد جامعه میشن با مشکل مواجه میشن... . کلا رفتارتون خیلی زشته... یعنی شما اینقدر بی پولید که نمیتونید کسی رو استخدام کنید که به سوالات مادران پاسخ بده و همش جلسه نباشه

دختر من مهدكودك همبازى ميرفت ٢ سال، سال اول كه اصلا مربيهاى خوبى نداشتن و اكثر كلاسها مادرا خيلى خيلى ناراضى بودن حتى بعضى مربيها رو وسط سال عوض كردن كلاس ما رو عوض نكردن مربيهاشون خيلى خيلى بد بودن سال دوم مربيها خوب بودن ولى جاى مهدكودكو عوض كردن كه بچه هاى ما تو بيغوله كلا رفته بودن بطور كلى اصلا در حد اسمى كه دركرده خوب نيست بينهايت بين بچه ها فرق ميذارن هيچ خلاقيتى در هيچ زمينه اى ندارن كل سال دارن بچه ها رو امده ميكنن واسه جشن اخر سال فكر كنم يكى دو تا شعر كلا بيشتر بهشون ياد نميدن فقط از اين كلاس در ميارن ميرن توى يه كلاس ديگه مربيه ارت كه افتضاح بود ميس مهسا كه انگار بيرونش كردن