2737
2739
عنوان

"بیایید با تجربیات مادرانه مهدکودک های تهران را درجه بندی کنیم"

| مشاهده متن کامل بحث + 559916 بازدید | 2606 پست
لام عزیزم. من دارم دنبال مهد کودک خوب تو منطقه عباس آباد میگردم دیدم شما هم تو تاپیک مهدکودک دنبال م ...

شما اطلاعاتی اگه پیدا کردین میشه به منم بگین منم همون حوالی دنبال مهدم

سلام دوستان من مهدخوب سمت منطقه ۶ و ۷ میخواستم و چن جا رو با توجه به مطالب این تاپیک رفتم دیدم و متا ...

سلام عزیزم 

یه سوال بین الفبای زندگی و سنجاقک ها کدوم خوب بود بنظرتون

آکادمی هنر اوان و آکادمی هنر آفتاب رو هم دوستان اطلاعات دارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم  یه سوال بین الفبای زندگی و سنجاقک ها کدوم خوب بود بنظرتون آکادمی هنر اوان و آکادم ...

سلام

ببخشید شما مهد سمت خیابان بهار و بهارشیراز و این اطراف کدام رو دیدید و به نظرتان خوب اومد

سلام  ممنون از استاتر محترم بخاطر تاپیک مفیدی که زده. خانومای عزیز ممنون میشم مهد خوب محدوده ...

سلام،شما مهد مناسب سمت شرق پیدا کردین؟میشه لطفا تجربتون از مهدایی که دیدین بگین؟

2728
سلام،شما مهد مناسب سمت شرق پیدا کردین؟میشه لطفا تجربتون از مهدایی که دیدین بگین؟

سلام عزیزم .من بچه م رو کلاس کارگاه مادر و کودک ایرانی تو فلکه سوم میبرم.هم بازی میکنن و هم آموزش می‌بینند و مادر خودش حضور داره.بنظرم مفید هست برای بچه ها.

دانشگاه کودکان هم تو دلاوران تعریفش شنیدم ولی از نزدیک نذیدم

سلام عزیزم .من بچه م رو کلاس کارگاه مادر و کودک ایرانی تو فلکه سوم میبرم.هم بازی میکنن و هم آموزش می ...

مرسی .دانشگاه کودکان من چند روز پسرم رو بردم، محیط شادی داره ولی دوربین مداربسته ندارن،اجازه بازدید از داخل رو نمیدن که وقتی اصرار من رو دیدن (با تعجب و نگاه عاقل اندر سفیه ) گفتن آخر  ساعت کاری برم که پشیمون شدم.نیمه وقته بدون صبحونه و ناهار. فضاش کم و کوچیکه و مادرا دوره جذب باید روی پله های راهرو کنار جاکفشی بشینن🤢

کلا همه چیز مبهمه فقط از شادی و رضایت بچه ها ینظر میرسه داخل اوکی اه

سلام دوستان من مهدخوب سمت منطقه ۶ و ۷ میخواستم و چن جا رو با توجه به مطالب این تاپیک رفتم دیدم و متا ...

سلام ممکنه خواهش کنم تجربه تون و احتمالا انتخابتون رو بفرمایید .منم دخترمو توی این دو تا منطقه میخوام بذارم مهد.ممنون میشم بفرمایید .

2738
سلام عزیزم .من بچه م رو کلاس کارگاه مادر و کودک ایرانی تو فلکه سوم میبرم.هم بازی میکنن و هم آموزش می ...

میشه لطفا تو این مناطق مهد خوب معرفی کنید آخه از دانشگاه کودکان تعریف خوبی نشنیدم ممنون میشم نتیجه تحقیقاتتون را بفرمایید