2733
2739
عنوان

"بیایید با تجربیات مادرانه مهدکودک های تهران را درجه بندی کنیم"

| مشاهده متن کامل بحث + 560160 بازدید | 2606 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نسیم جان تلاش رو نمیدونم اما من 3 سال پیش سر شقایق دریای مهر میگذاشتم که از کثرت بچه ها و محیط کوچک خوشم نیومد.یه مهد هم هست لی لی یاس؟! بد مسیره زیر پل روی باکری....اگه اطلاعات بیشتری پیدا کردی به من هم بگو لطفا....مرسی
2740
بچه ها کسی مهدکودک آموزش و پروش تو خیابان سیمون بلوار در پونک شنیده یکی از دوستام گذاشته تعریف می کنه من می خواهم پسر 1 ساله ام بگذارم مهد نمی دونم کجا بگذارم هم سعادت آباد هم پونک برام راحته
مامان علیرضا من ایمیلی از شما نداشتم

من خودم هر سه تا مهد مجموعه رنگین کمان رفتم ..مهد های خوبی هستن و همشون مورد تائید بهزیستی و چند تا موسسه دیگه که من پرسیده بودم ...

دختر یکی از دوستام هم 2 ماه مهد رنگینه میره ..همون شعبه که خیابان هویزه هست ..

فقط ببین چیزی که باید دقت کنی اینکه با چه وسیله ایی میخواهی بری ...این مهد کودکها به هیچ عنوان جا پارک ندارن ( چون تو مناطق اداری و شرکتی هستن ) باید ماشین صد کیلومتر دورتر پارک کنی و یک ایستگاه پیاده روری داشته باشی ..ببین میتونی یک بچه به دوش بکشی این ور اون ور کنی

البته اگه با شخص سومی باشه و اون بتونه تا مهد ببره و شما بچه تحویل بدی خوبه

فکر گرما و سرما و اینکه بچه خواب باشه بکن

ولی در کل مهدهای خوبی هستن

مهد سارینا چون تازه ساز بود من از نظر تمیزی و بهداشت خیلی خوشم اومد ..همه چی تمیزه و اونا هم خیلی سعی دارن تمیز نگه دارن

از کلاسهای شیر خوار دارن تا پیش دبستانی

متاسفانه پسر من دو ماهی به علت مریضی نرف مهد ..ولی اگه خدا بخواد از اول اسفند باز میزارمش همون مهد سارینا

بازم اگه سوالی بود در خدمتم ..به همین جا سر میزنم
سلام به همه
نانا خانوم من میخوام پسرم رو از بعد ار عید مهد بذارم خونمون هم خیابون بهار شیرازه چون تعریفای شما رو از مهد سارینا شنیدم و از اونجایی که نسبتا به خونمون نزدیکه تصمیم دارم احتمالا اونجا بذارمش پسرم 2سال و 3 ماهشه میخواستم بپرسم او مهدی که گفتین تو خیابون زاهدانه افتتاح شده و ایا شما اطلاعی درموردش دارین که چطوره یا نه؟
2706