2733
2734
عنوان

لباس عروس 500تومنی میخوان برام اجاره کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1753 بازدید | 96 پست
متاسفانه من احمقم خیلی احمق هرچی میخوام سلیطع باشم باز دلم واسه شوهرم میسوزه

چرا فکر میکنی باید سلیطه باشی

سلیطه نباش 

ولی در کمال ارامش لباست را خودت انتخاب کن نذار کس دیگه ای انتخاب کنه

ن ب کاربر نبات۱۲۳۴ ک کاری کرد سوهرش سر دو تومن لباس گریه کنه ن ب تو ک لباس پونصدی هم سایزت ندارن اجا ...

یکی هم شوهرش موهاشو چیده ک کراتین کرده

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه گلم چون بعضی پسرا گوشی هستن ینی به حرف مادرشون گوش میدن یا خاهرشون ، پس اینجا باید سیاست زن بیشتر ...

کلا از سیاست تو روابط زن و شوهر خوشم نمیاد 

هر کی آدمو میخواد همینجوری بخواد و ارزش بذاره واسه آدم 

وگرنه به سلامت 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
منم میخاستم بگم دلم نیومد از الان اینجوری رفتار میکنن  در اینده چیکار میخان بکنن انگار بنده ...

من تجربه کردم میگم دیدم که میگم خدابه دادش برسه معلومه خسیسن الان من بخاطزدخالت های خانواده شوهرم وخساستای شوهرم روزی21تاقرص میخورم 

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2728
من تجربه کردم میگم دیدم که میگم خدابه دادش برسه معلومه خسیسن الان من بخاطزدخالت های خانواده شوهرم وخ ...

الهی عزیزمم خیلی ناراحت شدم

چرا جدا نشدی  ازش؟ چرا گذاشتی مریضت کنن😔

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️
مجردی؟! 

خیر 

ولی اصلا سیاست و ..نداریم تو روابطمون

مث کف دست صادق و رو راست 

دلیلی نداره بخوام به زور یا قهر یا دلبری و ..چیزی بخوام ازشون 

خودشون میدونن احترام باید بذارن به من

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2740
2706