2737
2739
با اجازه صاحب تاپیک مقدارTSH 12 واسه نوزاد چیه؟
عکس گل پسرم قند عسلم ایهان جون http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015041919151333740 [smiley]l/l_31.gif[/smiley] ***همسرم پسرم خیلی دوستتون دارم***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من آزمایشمو نشون دکتر دادم گفت چون قصد بارداری دارم صبح ها یک ساعت قبل از صبحانه یک قرص بخورم
خداوندا شعور من از درک حکمت و قضاو قدرت عاجز است معجزه ات را بفرست
2728
من که رفتم آزمایشگاه آریا، آزمایش تیروئید دادم خودشونم بهم جواب گفتن ولی برای اینکه باید دارو بخورم ...

منم با نظرت موافقم چون تعریف آزمایشگاه آریا را زیاد شنیدم . خواهر خودم اندیشه زندگی می کنه همیشه آزمایش هاشو میره آزمایشگاه آریا می گه پرسنل خوب و با تجربه ای داره . 

بچه برای آزمایش تیروئید هر جایی نرید چون خیلی مهمه و اگر خدایی نکرده مشکلی داشته باشی باعث میشه که بخاطر اون بیماری های دیگه ای هم بگیری. من خجوودم بعد کلی پرس و جو برای انجام آزمایش تیروئید رفتم آزمایشگاه بیمارستان عرفان نیایش و خداروشکر جوابش درست بودش