2733
2739
عنوان

بسم الله بیاین دعواااااااااااااااااااااااااااااااااااا👊🏻🍻

| مشاهده متن کامل بحث + 3748 بازدید | 292 پست
یوخ ‌والااااا نخند بی ادبووووو👊🏻😑😂

ببخش 🫣🤭

اخه کاظم پاپا خیلی بامزه اس😂

هرچند منم از این سریال چرت خوشم نمیاد

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
ببینین هرکی نیمه گم شده منو برداشته بیاره بذاره سرجاش وگرنه دنیارو به هم میریزم🔪🔪😂

بیاااااااااااااااید یار اینوووووووو بهش بدین تا بدبختمون نکردش خودشو میزنه میمونه رو دستمونهاااااااااااا ت سایت😬😱😂😂😂

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدای اینا رو من از نزدیکککککک هم ندیدممممممممم منو هم ببریدع خووو😕😕😕👊🏻

باشه چون تویی میتونی یروز مهمان بشی خونمون بلاخره به فقیرفقرا هم کمک بازدکردثواب داره بهتون نگفته بودم دستمال توالتمون ازطلا هست وشیردسشوییمون الماس کاری شده ؟حتما بیااخه شماهاکه توعمرتون ازابن چیزاندیدید حداقل ندیده ازدنیانرید 

😏

ببخش 🫣🤭 اخه کاظم پاپا خیلی بامزه اس😂 هرچند منم از این سریال چرت خوشم نمیاد

بار آخرت باشه اااااااااا😑

فیلمی ببین ک ارزش داشته باشه یچیزی بهت یاد بده عزیزم حیف واقعا تایمتع ک قشنگم💙🌱

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2728

اینجا خوبه تا دق دلیمو خالی کنم

دختره ی عنترِ پوفیوز فکر کردی داری با کارگرت حرف میزنی ادب هم خوب چیزیه

محض اطلاعت تو حرف منو درست نفهمیدی  ، همیشه خدا نفهم بودی الانم روش 

حالا هم برو عین گدا ها دنبال پولی باش که ارزشِ یه همبرگر داره🤨

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
اینجا خوبه تا دق دلیمو خالی کنم دختره ی عنترِ پوفیوز فکر کردی داری با کارگرت حرف میزنی ادب هم ...

شاید کارگراون نباشی اماکارگرمن که هستی مگربهت نکفته بودم گلارواب بده ودرختاروهرس کن چراانجام ندادی زکد برو کارتوانجام بده وگرنه اخراجی 😠

2740
بار آخرت باشه اااااااااا😑 فیلمی ببین ک ارزش داشته باشه یچیزی بهت یاد بده عزیزم حیف واقعا تایمتع ک ...

چشم بلیسیننن🫣🤣

عزیزم اینو داری به کسی میگی 

که خودش یه فیلم  باز اصیل هست و توهین بهشههههه😩😂

فیلم سریال خوب خواستی درخدمتم😁🫶🏻

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
چشم بلیسیننن🫣🤣 عزیزم اینو داری به کسی میگی  که خودش یه فیلم  باز اصیل هست و توهین بهشه ...

ی سریال خوب معرفی کن چند وقته بی فیلم یعنی دو شب ها 😂😂

ممنون میشم پیج لباس زیر منو دنبال کنید اینستاگرام_روبیکا_تلگرام @yas_glry
باشه چون تویی میتونی یروز مهمان بشی خونمون بلاخره به فقیرفقرا هم کمک بازدکردثواب داره بهتون نگفته بو ...

🤩🤩🤩ممنونم چقدر شما سخاوت ب خرج دادین منو دعوت کردین خونتون یبار هم شد مث ادم زندگی کنم با شماهااااا فقط بگو اتاقمو آماده کنن بیزحمت وان حموم رو هم با شیر الاغ پر کنن سپاس فراوان از شما دوس عزیز

برو بابا حوصله ندارم 

حوصلت با من

2706