2737
2734
آنا جان من بعد از پنج بار سقط حالا باردارم، ماه‌های اول که از ویار داشتم میمردم هنوز هم دارم ولی‌ خیلی‌ کمتر،،اینو گفتم که بدونی من چون کسی‌ رو ندارم و مجبور هستم،شما هم انتظار ناداشته باش می‌خوای مادر بشی‌ و کلی‌ مسئولیت ‌ات بیشتر میشه ،،مستقل تر باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من میرم همیشه خونه مامانم کمک میکنم همسرم هم همین طور اصلا اونجا نمینشینه ولی من عمل داشتم شب اول که از بیمارستان بعد 4 شب برگشتم غذا درست کرد برام اورد ...دو سه بار دیگه هم...همسرم شب کار بود موند ...ولی دیگ نیامد بهم سر بزنه ای وی اف میخوام بکنم بهش نمیگم ..عمل هم چو ن4 شب خونه نبودم گفتم
بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
اصلا توانش را نداره خودش یکی باید کمکش کنه به هیچ کی نمیگم تا دلسوزی نکنه کسی برام حتی به مادرم تا اگر هم میتونه کمکی بکنه و نکرد دلخور نشم
بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.