2733
2739
عنوان

شوهرم بچمو بزنه چیکار کنم

654 بازدید | 68 پست

پسرم ۲ سالشه شیطونه آب خواست تو لیوان دادم بهش خورد بعد پرت کرد تو کله باباش اونم گرفت زدش.منم عصبانی شدم داد زدم سرش بیشعور با مشت زد تو سرم.خیلی ناراحتم ایشالا دستاش بشکنه نه بخاطر خودم بخاطر بچم بیشتر ناراحتم.حقشه فحش رو بکشم به جون خودشو کسی که اینجوری تربیتش کرده آشغالو

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
ناخواسته من نمی خواستم :))))))))

تو کارای خدا میمونم🥺

اونوقت به من نمیده😓

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
از کجا میدونی نمیده.میده صبوری کن

۱۲ سال شد پس کی میده

امشب انقد گریه کردم ☹️ 

ناامیدی امشب بدجور لونه کرده بود تو وجودم

حتی یه لحظه به خودکشی ام فک کردم بعدش شیطون رو لعنت کردم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
پسرت همسن دختر منه😥چقدر وحشیه شوهرت بچه رو چجوری زد خوبه حالش؟

اره زد تو صورتش پرتش کرد گفت برو گمشو منم گفتم خفه شو آشغال با من دعوا میکنه که چرا لیوان دادی دستش هر چی بدیم پرت میکنه الهی که خانوادش خیر نبینن که که ی دیونه تربیت کردن تحویل جامعه دادن 

ببخشید ولی شما هم کارت اشتباه بوده و خود شماهم بچه رو درست تربیت نکردی فردا همسر پسرت هم همینو میگه 

وفتی بچه با لبوان زد توی سر پدرش باید بهش تذکر مبدادی که کارش اشتباه 

وقتی هم شوهرت بچه رو زد جلوی چشم بچه ای که یه کار اشتباه کرد و شوهرت هرچند به غلط مجازاتش کرده فوش بدی فکر میکنی بچه چجوری تو همچین محیطی با چنین رفتاری از پدر و مادر تربیت میشه آیندش یکی میشه بدر تر از پدرش

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2706