2737
2734
عنوان

شوهرم بچمو بزنه چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 68 پست
قربون خدا برم کاش به جایی اینکه ب من بخت برگشته بده به تو میداد عزیز دلم:)

نزن این حرفو 

حداقل از من خوشبخت تری که یه فرشته از جنس خودت داری

تو همه ی زندگی ها سختی هست 

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
۱۲ سال شد پس کی میده امشب انقد گریه کردم ☹️  ناامیدی امشب بدجور لونه کرده بود تو وجودم حتی ی ...

خواهر من بعد از چهارده سال دقیقا همون زمانی که داشتند برنامه ریزی میکردند که آی وی اف کنند باردار شد و‌ الان یه دوقلو داره

از رحمتش ناامید نشو 

حوصله ندارم  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ببین عزیزم ادم خیلیییییی ناراحت میشه جیگرش کباب میشه این موقع ها بچتو ببر و ارومش کن جللو بچت ب باباش چیزی نگو و برو تو هم نزار انقدر روش باز بشه ک شمام بزنه 

ببین از خودش عصبانی بوده ک بچه روزدع شمام دعوا کردین باز عصبانی شده 

بعد ک اشتی کردین ب شوهرت بگو این بچه الگو برداری میکنه جلوش ما همو بزنیم فردا بچه های مردمو میزنه بگو همش ی بچس و هیچیییی هنوز نمیفهمه بگو این موقع ها نفس عمیق بکشه و اروم باشه شما کمکش کن بخاطر بچت یا یبار ک بچتون اذیت کرد و خوب کنترلش کرد شما تشویقش کنید 

همیشه بچه رو میزنه؟

به نظرم چون شوهرت شوکه شده حرکتش غیر ارادی بوده چون واقعا درد داره 

پسر منم اگه با لیوان چیزی بخوره بعد پرت میکنه

واسه همین براش یه لیوان سبک گذاشتم

اون لحظه نباید چیزی میگفتی باید سریع پسرتو از باباش دور میکردی تا شوهرت آروم شه

خواهر من بعد از چهارده سال دقیقا همون زمانی که داشتند برنامه ریزی میکردند که آی وی اف کنند باردار شد ...

عزیز دلم من چندین بار ای وی اف کردم 

رفتم بهزیستی بخاطر دو فاکتور بیخود ثبت‌نام نکردنم ، یکیش نداشتن دیپلم دومی نداشتن فیش حقوقی 

به خرید بچه غیر قانونی اقدام کردم نشد 

به خرید بچه قانونی اقدام کردم نشد 

الانم دارم می‌جنگم ک. برم اسپرم اهدایی بگیرم یا نگیرم

شوهرم راضیه

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2738
همیشه بچه رو میزنه؟ به نظرم چون شوهرت شوکه شده حرکتش غیر ارادی بوده چون واقعا درد داره  پسر م ...

من پیشش نبودم آشپزخونه بودم ولی کلا آدم عصبیه صبح تا شب مثل من این بچه رو نگه داره میزنه میکشتش

به خواهرم که ۷ ساله زن و شوهر دارن پر پر میزنن برای بچه 

منم ۱۲ ساله☹️💔

ببین عزیزم ادم خیلیییییی ناراحت میشه جیگرش کباب میشه این موقع ها بچتو ببر و ارومش کن جللو بچت ب بابا ...

بارها بهش گفتم آنقدر باباش ‌‌مامانش زدنش با تحقیر باهاش رفتار کردن اینم داره راه اون بیشعورها رو میره ی بچه دیونه تربیت کردن که دائم با خلنوادش هم دعوا داره البته اونام لنگه خود همینن

امیدوارم امسال بشه اون سالی که بخوای عزیرم ❤️😇😇

ممنون قشنگم ♥️ 

2706