2737
2739

سلام سلام خانما لطفا راهنمایی کنید اگه خودتون یا یکی از اطرافیانتون عمل لابیاپلاستی انجام داده ( در کرمان) 

یه مدت تحقیق کردم درمورد اینکه پیش کدوم دکتر برم واسه عمل ، که دوتا دکتر بیشترین آمار رضایت روداشتن ، حالا سوال داشتم دکتر زینب میرکهنوج بهتره یا دکتر نسیم پوردامغان ؟ برای راحتی لابیاپلاستی و هودکتومی .‌.. ممنون میشم اگه اطلاع با تجربه ای دارین راهنماییم کنین چون باید زودتر این عمل رو انجام بدم.

گفتم خیلی تنهام ... گفت از رگ گردن به تو نزدیک ترم   
الهام عزیزم سلام من باشگاه در محدوده آزادی تا پارک مطهری و بلوارجمهوری باشه بهتره ولی خوب بودن باشگ ...

سلام باران جان خوبی؟یه سوال داشتم،شماکه رفتین باشگاه،ایا باشگاهی میشناسین که پله نداشته باشه وهمکف باشه برای کسی که زانو دردداره ونمیتونه پله بره؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمای کرمانی عزیز یه سوال داشتم ممنون میشم اگ راهنماییم کنید
یه باشگاه خوب میخواستم برای کسی که زانودرد داره ونمیتونه پله بالا پایین بشه،یعنی میخوام پله هم نداشته باشه وکارشم بلدباشه ورزش نادرست نده🙏

2731
خانما این گروه الان ساختم بیایید کرمانیا عضو بشید تا مشورت بگیریم  https://rubika.ir/jo ...

سلام عزیزم این لینک باز نمیشه لینک جدید گروهتون رو میشه بفرستین 🌹

فانوس آرزوهایم همیشه روشن است و اینگونه است که من میمانم و خدایی که بودنش حال دلم را خوب می کند ❤😊😉خدایا شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍 خوشبحالم چون 😌یکیو دارم که خیلی دوستش دارم ❤ یکیو دارم که همیشه باهام باشه 🙃😍 یکیو دارم که میتونم بهش تکیه کنم 🤗😊😘 همه زندگیمــی👈❤Reza❤