2733
2739
عنوان

منو مثل یه آشغال رهام کرد و رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 47 پست
مگه قیافت چشه  با کیا مقایسه میکرد

زود ازم خسته شد. سنتی ازدواج کردیم با اینکه منو پسندید می گفت حتما باید همه جا آرایش داشته باشی  قیافت ساده است بدون آرایش زشتی.....منووووو کشت 

من چی براش کم گذاشتم؟ چرا قیافمو با بقیه مقایسه می کرد وقتی خودش انتخابم کرده بود😭💔

چون اون ی ادم عقده ای روانی بود و اینکه ازارت بده رو دوستداشت 

من جات بودم حتی ی ثانیم ب این ادم فکر نمیکردم 

جای این افکار منفی ک ی ادم بی همه چیز واست ایجاد کرده 

به خودت برس 

برو تو جامعه 

برو مشاوره و روح زخمیتو درست کن نزار همین ادم شکست خورده الان بمونی از خودت ی بهترین بساز فقط ب خودت شک نکن قطعا تو بهترین بودی ک شوهرت میخواسته با تخریبت بیارتت پایین 

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چون اون ی ادم عقده ای روانی بود و اینکه ازارت بده رو دوستداشت  من جات بودم حتی ی ثانیم ب این ا ...

باورت میشه اون اواخر ازقصد جلو خانوادش قیافمو مسخره می کرد... یا تو خلوت بهم می گفت کاش قیافه بچم به خودم بره و می خندید

باورت میشه اون اواخر ازقصد جلو خانوادش قیافمو مسخره می کرد... یا تو خلوت بهم می گفت کاش قیافه بچم به ...

خدا ازش نگذره عزیزم اگ واقعا اینجور بودی اینقد تخریبت نمیکرد 

قطعا خیلی بهتری ک هرجا و مکانی سعی میکرده اعتماد ب نفستو بگیره 

الان ب حرفم گوش بدع 

دیگه بهش فک نکن 

اون باتمام خاطرات بد یا خوبش تموم شد رفت الان باید بهترین زندگیو بسازی واسه خودت 

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
2738
2706