2737
2739
باران جون راست میگی.من از موقعی که درسم تموم شده و تو خوده زیاد پای لپ تاپ میشینم چاق شدم و همیشه همه جام درد میگیره.تازه تنبلم شدم.
باران جون میشه بپرسم شغلت چیه؟کجا کار میکنی؟البته اگه فضولی نیست.دوست نداری نگی ها
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میدونی چیه آذر جون این دوره زمونه مهم نیست که آدم به جه کاری علاقه داره.من بیشتر محیط کار برام مهمه.نمیخوان حتما کار مرتبط با رشته ام بکنم اما برام مهمه که زحکتی که واسه درس خومدن کشیدم نادیده کرفته نشه.به نظرم خیلی مهمه توی محیظ کار آدم آرامش داشته باشه.با آدم در حد شانش برخورد کنن. راستی من خیلی اسم رها رو دوست دارم.خودم اگه یه دختر داشته باشم این اسمو واسش میپسندم.هم به خاظر معنی اش که خیلی خیلی خوب و قشنگه.هم به خاظر لطافتی که توی تلفظشه.هم به خاطر اینکه دوستی به این اسم داشتم که خیلی معصوم و دوست داشتنی و در عین حال باهوش بود.به نظر من رها اسم سنگین و قشنگیه
2742
سلام بر همه دوستان
آذر جون رها اسم خوب و لطیفیه اما باید به فامیلشم بخوره یادت باشه.
بعد واسه رنگ سیسمونی می تونستی سوسنی و خانواده بنفش بگیری که به دخترونه نزدیک باشه و پسرم بتونه استفاده کنه.
باران جان من سالن فریما سر چهارراه امام جمعه رو می شناسم که خوبه اما مربی طرف صبحاش از عصراش بهتره.
بعدشم من اهل استخرم در این زمینه می تونم راهنماییت کنم.
خانه ورزش تو بولوار شیرازم باشگاه و استخر داره که خوبه.
در دنیا هیچ بن بستی نیست. یا راهی‌ خواهم یافت، یا راهی‌ خواهم ساخت

2740
مهلا جون خدا رو شکر که خوب و راضی هستی.هنوز پرستار می خوایی که از دانشجوهای بمیم بپرسم واست؟
بچه ها راستی چرا عکسای سیسمونیتونو نمی دارین؟ یک کم تاپیکمون سرحال بشه .
جدا این کرمونیا حال ندارن.بهتون برنخوره.خلافشو ثابت کنید.فقط منو مهشاد عکس سیسمونیمونو گذاشتیم.
در دنیا هیچ بن بستی نیست. یا راهی‌ خواهم یافت، یا راهی‌ خواهم ساخت

سلام . صبح همه بخیر
آی سا جون من کارمند بانکم
چاق نشدم برعکس روزبه روز لاغرتر میشم! ( تازه شدم 52 با قد 167) ولی عضلاتم خیلی ضعیف شده کمردرد و .... دکتر میگه باید حتما ورزش کنم وگرنه اگه همینطور بخوام ادامه بدم کار به جاهای باریک میکشه
الهام عزیزم سلام
من باشگاه در محدوده آزادی تا پارک مطهری و بلوارجمهوری باشه بهتره ولی خوب بودن باشگاه برام در اولویت اول هس .مکانش هرجا بود زیاد مهم نیس
اینکه خیلی تاکید دارم روی خوب بودن باشگاه بخاطر اینکه که شخصی رو میشناسم که دانشجوی تربیت بدنی هست از روکتاب میخونه بعد میره توباشگاه به بقیه ورزش کردن یادمیده!!
من اینجورکسی رو نمیخوام . میخوام کسی بهم آموزش بده که خودش چندسال تجربه کار داشته باشه ....
سلام به همه
باران جان به نظر من بهترین کلاس ایروبیک هدایت الزهرا است.فکر کنم کوچه آخری یا یکی به اخری شفا هست. سر کوچه تابلو زده. خانم خزایی مربی هست و حدود 15 ساله که کار می کنه. خیلی خیلی خوش برخورد و مهربونه و واقعا یکساعتی که اونجا هستیم بهمون خوش می گذره. من قبل از بارداری و یکماهه اول که هنوز نمیدونستم باردارم اونجا می رفتم و هم از نظر جسمی و هم روحی واقعا انرژی می گرفتم. حتما هم بعد از زایمان دوباره می رم. امیدوارم اگه تو هم رفتی راضی باشی.
2706