2737
2734
عنوان

نوزاد 2ماهم دچار تشنج میشه-بدجور ترسیدم -توروخدا بیاین کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 11302 بازدید | 24 پست
خواهر زاده ی منم اولین تشنج را یک سالگی کرد اول تب کرده بود بعد تشنج و آخریشا که خودم هم شاهد بودم یک سال پیش اومده بود خونه مامانم مامانم دید تب داره تا رفت خونشون داروهاشا بیاره یهو سیخ شد و قد کشید و کبود شد و دهنشا کلید کرد تا بردیمش تو هوای آزاد و یه چند ثانیه بعدش خوب شد از هوش هم نمیره هیچ وقت ولی سریع ریوندیمش بیمارستان
یه گل دارم دوستش دارم منتظر دومیشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه من حالتهای بچه شما رو داشت اخرش فهمیدیم کولیک حاد داره با دارو سر دو ماه خوب شد من حتی نوار مغزم ازش گرفتیم هیچی نشون نداد
یادش به خیر بچگیا درسته خیلی چیزا نبود اما همیشه آرامش بود
2731
پسر منم دو ماهگی تشنج میکرد از تشخیص تا درمان حدود سه هفته طول مشید تو این مدت شاید بهت م نزدیک به پدجاه بار اینا تشنج کر د تشنحاش بدون کبودی بود وهمچنین پنح شش ثانیه بود منم یهو خودشو سفت میکزد الانم دارو میگیره ولی دیگه کنترل کنترل شده خداروشکر خوب زمانی فهمیدی پس دگران نباش د مانش طولانیه اما خداروشکر شدنیه یه بیماری خوش خیم عصبیه که با تکامل سیستم عصبی خوب میشه پسر منم الان خدار‌شکر هیچ مشکلی نداره مال منم اولش گفتن کولیکه سه چهار هفذه داروی کولیک گرفت فایده نداشت بعد از نوار مغز فهمیدن که تشنجه
مامانیه مهربون امضامو که دیدی واسه سلامتی پسر کوچولوم امن یجیب بخون...خواهش میکنم😔😔
گل باقالی جون شرمنده بخاطر دیر کردنم دکتر قضاوی متخصص مغز و اعصاب که سه شنبه ها بیمارستان الزهرا میشینه فردا صبح ساعت 6بایدواسه نوبت دهی تماس بگیری عزیزم خواهرم چون خودش درگیر مسایل تشنج پسرش بود به من تاکید کرد که بهت بگم حتما ببر نشونش بده و پیگیر باش
یه گل دارم دوستش دارم منتظر دومیشم
2738

وای چرا تا حالا نبردیش پیش متخصص مغز و اعصاب؟؟؟

به نظر من تا دیر نشده عجله کن ببرش پیش یه دکتر واقعا خوب مثل دکتر ارتیاعی

آدرسشون تهران میدان ونک خیابان صانعی ساختمان سیناست.

شماره تلفنشونو ندارم سایتشون اینه http://drertiaei.com/