2733
2739
عنوان

خانما بیاید بگید زیاد غذا خوردم امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 32 پست

زیاد نخوردی بی کیفیت و پرکالری خوردی نسکافه خیلی شیرین و پرکالریه میتونستی ی لیوان شیر با دوتا خرما بخوری لااقل

یا یک موز

من ۲۰کیلو کم کردم تو دوسال بدون اینکه خودم بفهمم برنامم اینطوریه صبح یک لیوان شیر با دوسه تا خرما تا موقع ناهار میشه ناهارم هزچی باشه تا مرز سیری میخورم عصر یک موز شامم یک کفگیر برنج پیاده روی هم روزی نیم ساعت خواب بعد غذا هم ندارم

تمام هله هوله نمیخورم نهایتا ۵ ۶ تا چایی کمرنگ‌با یک قند

البته من مشکل معده دارم خیلی دلم میخاست بیشترم میتونستم بخورم🤣🤣قبلا صبحانه یک نون کامل با خامه یا پنیرخامه ای و مربا میخوردم یک نسکافه میخوردم یا هله هوله  .ناهار یک بشقاب برنج .بعدش خواب باز عصرونه و شام 

راضی خودت از بدنت؟

اره

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

زیاد نخوردی بی کیفیت و پرکالری خوردی نسکافه خیلی شیرین و پرکالریه میتونستی ی لیوان شیر با دوتا خرما ...

من از دکتر رژیم گرفتم برام زده یه لیوان مجازی منم اولین بارم بود میخورم ولی زده تلخ برای همین نصف کمتر بسته رو ریختم

2742
ناراحت نباش بسوزونش برو پیاده روی اگه میتونی یا طناب بزن هالا اشکال نداره به جاش بعدناهارتاشب چیزی ن ...

ببخشید جانم  من قدم ۱7۰ با وزن ۷۵ امروز کشیدم ۷۳ دویست بودم وزنم ایده الم چنده ۶۰ یا ۶۵؟

ببخشید جانم  من قدم ۱7۰ با وزن ۷۵ امروز کشیدم ۷۳ دویست بودم وزنم ایده الم چنده ۶۰ یا ۶۵؟

گلم بین ۶۲ تا۶۶ ایده آله برات.

بنظرم من وزن ملاک نیست یه خانوم شکم نداشته باشه کافیه😅.

شما ورزش هم میکنید یا فقط با رژیم کم کردی؟!

من از اونایی یم که هررررررر چی بخورم چاق نمیشم

😒😒😒ژن خوب 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2740
شما خیلی اضافه داری من با وزن شما ولی قد ۱۷۰ رژیم سخت گرفتم 

عزیزم درباره رژیمت توضیح میدی شوهر‌من خیلی بدش میاد رژیم بگیرم 😔هی یواشکی میگیرم 

قدم ۱۶۳ هست وزنم ۶۷

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
گلم بین ۶۲ تا۶۶ ایده آله برات. بنظرم من وزن ملاک نیست یه خانوم شکم نداشته باشه کافیه😅. شما ورزش ه ...

افرین من وزن و قدم به هم نمیخوره ولی چون شکم ندارم اصلااا مشخص نیس 

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
منم قبلا اب میخورم چاق میشدم الان گاوم بخورم چاق نمیشم مشکل گوارشی دارم 😐😐دلم میخاد مشکلام حل شه ب ...

منم زود چاق میشم پر غذا نیستم نمیدونم چرا چاق میشم

شاید تیرویید داری؟؟من تو بارداری دکتر گفت تیرویید داری دارو داد 

نه آزمایش دادم مشکلی نبود ولی کلا استعداد دارم سخت لاغر میشم راحت چاق 

2706