2733
2739

صبح یه کف دست نون سنگگ با یه کتلت کوچولو نصف گوجه بعد یهوساعت بعدش نصف لیوان نسکافه خوردم بعدم الان یه پرتقال کوچولو زیاده نه  من هیچ وقت صبح ها پختنی نمیخورم اولین باره دیگه هم نمیخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من از اونایی یم که هررررررر چی بخورم چاق نمیشم

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
اگه واسه لاغری کم میخوری نسکافه رو حذف کن چون نسکافه خیلی چاق میکنه

نسکافه اصلا  نمیخورم اولین بار بودم اونم چون خوابم میومدم تو رژیمم زده یک لیوان مجازی ولی تلخ ولی مال من شیرین بود برای همین نصف کمتر ریختم پودرشو

2738
نسکافه خیلی برا رژیم ضررداره. میوه هم ظاهرا همه فکرمیکنن چون غذا نیست وچربی نداره چاق نمیکنه ولی قند ...

اون که میان وعده برام زده یه واحد میوه برای همین خوردم کل ناپرهیزیم شده یه کتلت نصف لیوان نسکافه که براش ناراحتم

داداشام این شکلی هستن. خوبه ها. ولی چون خیلی لاغرن خوشم نمیاد. 

من لاغر نیستم با قد۱۵۶ تقریبا۷۵کیلویم

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
اون که میان وعده برام زده یه واحد میوه برای همین خوردم کل ناپرهیزیم شده یه کتلت نصف لیوان نسکافه که ...

ناراحت نباش بسوزونش برو پیاده روی اگه میتونی یا طناب بزن هالا اشکال نداره به جاش بعدناهارتاشب چیزی نخور جبران میشه

2706