2737
2739
عنوان

امید زندگی..............

| مشاهده متن کامل بحث + 642339 بازدید | 32802 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان این دکتر ک کیه که توی صفحه ی ۱۳۵۰ بچه ها نوشتن ؟ من قبلا ها یادمه ۵ تا دکتر بودن اس اهد ...

سلام بچه ها من تازه این تاپیکو پیدا کردم به کمکتون خیییلی احتیاج دارم من بجز شماها به هیچ کس نمیتونم بگم چون کسی مشکل مارونمیدونه من یازده ساله ازدواج کردم همسرم آزو اسپرمه ده سال پیش بیوپسی کرد و اسپرم نداشت الان شش ماه دارم کارامو میکنم اسپرم اهدایی بگیرم پانکچر شدم سه روز پیش و با تخمکام اسپرم اهدایی رو دادن و جنین تشکیل شده اینم بگم موقع عمل با متخصص اورولوژی صحبت کردم که باز همسزم میکرو بشه که دکتر گفت نه اگرم میکرو بشه بازم هیچی نداره اسپرم اهدایی بگیر ازتون راهنمایی میخام از خواهرای گلم که اسپرم اهدایی گرفتن بیایید بگید پشیمون نیستید؟شبیه همسرتون شده؟همسرتون نسبت بهش حس پدری داره؟منو راهنمایی کنید تورو خدا

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏
2728
سلام عزیزم منم مشکل اسپرم داریم میشه ادرس  دکتر رو با اسمش و شماره تلفنش برام بفرستی خصوصی بخدا ...

میشه پیامی که بالا نوشتمو بخونی و جواب بدی

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏
کسی اینجا مطب دکتر محبوبی طب سوزنی رفته ؟

ما رفتیم

سلام خانمی من دنبال جایی میگردم که با اس اهدایی ای یو ای انجام بده و خیلی برام مهمه که تو مشهد اینکا ...

کاش پیام منو بخونی چی شد اس اهدایی گرفتی؟بچت دنیا اومد؟منم میخام بگیرم تورو خدا راهنماییم کن

سلام دوستان.. من از قدیمیا هستم.ی دختر دارم  خبر ندارین دکتر ایز برای بچه دوم چند میگیره؟؟

سلام بچه اولتون اس اهداییه؟میشه منو راهنمایی کنی منم میخام اهدایی بگیرم

2738

سلام آین بچه ها که اسپرم اهدایی استفاده کردن کسی ازشون نیست هیچکدومم اسم دکتراشونو نگفتن فقط گفتن ص ‌.چ .فقط اسم دکتر ایزدی اصفهان کامل آوردن اونم میگن خیلی خوب نیست واقعا احتیاج دارم

نی نی 92 برات شماره همه دکترهایی که میشناختم رو فرستادم که تهران هستن

من واقعا احتیاج دارم دکتر هایی که تهران هستن رو میفرستید اسم هاشون تو کل این تاپیک اصلا اسم هاشون نگفتن من میخ استم برم پیش ایزدی اصفهان اما وقتی دیدم تهران هست نزدیک چرا برم پیش اون

سلام آین بچه ها که اسپرم اهدایی استفاده کردن کسی ازشون نیست هیچکدومم اسم دکتراشونو نگفتن فقط گفتن ص ...

سلام عزیزم پیدا کردید کسی رو؟

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨