2733
2739
عنوان

امید زندگی..............

| مشاهده متن کامل بحث + 642377 بازدید | 32802 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

باران جون و مهدیس جون تشریف بیارین تایپیک امید زندگی .....٢ اونجا دوستان همه هستن کمکتون میکنن
خدایا ناامید نیستم،فقط کمی دلگیرم... خدایا از تو معجزه می خواهم ، معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت تو خود بهتر میدانی معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند...
کسی هست بحرفیم
برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2728
سلام ب همگی خوبید. ببخشید میخلستم بدونم مسی اینجا بوده ک همرش آزواسپرم بوده باسه والان بچه داشته باشه- کجاها رو واسه ازواسپرمیا پیشنهاد میدین واسه درمان
به بهشت نمیروم اگر مادرم آنجا نباشد
با اجازه مدیر تاپیک فروش شکلات های خارجی خوشمزه ترکیه و اکراین زیر قیمت بازار به صورت عمده و خردهhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.aspx?threadid=1485794&T=%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4_%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C_&postID=57094339 (
فروش شکلات خارجی با نازلترین قیمت و تحویل سریع برای تمام نقاط ایران
2738
نظر مراجع در مورد استفاده از اسپرم اهدایی درمورد اهدای اسپرم نظر مراجع مختلف متفاوته ، از نظر آیت ...

سلام خانمی من دنبال جایی میگردم که با اس اهدایی ای یو ای انجام بده و خیلی برام مهمه که تو مشهد اینکارو انجام بده چون مشهدی هستم میتونین کمکم کنید

سلام خانمی من دنبال جایی میگردم که با اس اهدایی ای یو ای انجام بده و خیلی برام مهمه که تو مشهد اینکا ...

سلام تاپیک امید زندگی 2  رو سرچ کنید اونجا همه شوهراشون ازواسپرمی یاهمون اسپرم صفر,بیاین اونجا 

سلام 

)الھم صل علی محمدوال محمد)براسلامتی نینیم صلوات بفرسین ممنون.............................. ..  خدای مهربانم بخاطر دخترم ازت میخوام.دعاشو رویاشوارزوشو برااورده کنی دوتا داداش  داشته باش تا بشه چهارتا.دل دخترمو نشکن.اخه اون ک نمیدونه توباید بخوای همش ازمن میخواد منم تاتونخوای کاری ازم ساخته نیس.یارب معجزه میخوام.الھم صل علی محمد و آل محمد 
2706