2733
2739
عنوان

امید زندگی..............

| مشاهده متن کامل بحث + 642372 بازدید | 32802 پست
سلام بچه ها من امروزپریود شدم این ماه دکتر چ نیست که من برم پیشش اگه ماه ببعد بخوام برم پیشش از چند روز قبل از پریود باید برم و سوال دوم اینکه میشه پشت سر هم ای یو ای کرد من که تخمدان پلی کستیک دارم چی بخورم که واسه ای یو ای بهتره
یا کاشف الکرب بحق الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ختم یس از یک شنبه 1 تیرماه 1393 به نیت اول سلامتی بعد برآورده شده حاجات جمع 1- موز 2- منتظر ............دوشنبه 3- نی نی 4- جیگر 5- ماه رخ 6- افسون 7-مریم 8- منتظر هدیه 9- مامان کیان 10- نمیس 11- رومیسا 12- بادوم 13- دانا 14-سحر 15- مهتا 16- دورسا 17- صبا
سلام صبح تون به خیر یاسی متاسفم عزیزم حق با نگار جونه مسایل مهمتری از قیافه ظاهری هست ماه رخ جان اول باید زنگ بزنی مطب نوبت بگیری دارو بهت میده اونوقت وارد سیکل میشی پری شدی زنگ میزنی هماهنگ میکنی دکتر هست حدود زمان ای یو یا نه چون اخر هفته ها هم نیست باید حتما هماهنگ کنی
2728
سلام نی نی 92، مرسی از اینکه برای من دعا می خونی خیلی این کارت برام با ارزشه خدا هرچی که می خوای بهت بده بخصوص نی نی سالم و تپل
خدایا ممنونم که معجزتو بهم نشون دادی شکر شکر شکر خودت حفظش کن
2740
مرسی عزیزم ، من پیش دکتر خودم میرم دکتر ط تو توانیر تهران که نامه دادگاه هم میخواد واسه آی یو آی با اس اهدایی، راستش اولین بار می خوام پیش اون برم اگه نشد میرم دکترای دیگه اگه خواستی شمارشو برات میفرستم عزیزم
خدایا ممنونم که معجزتو بهم نشون دادی شکر شکر شکر خودت حفظش کن
کسی نیس؟بچه ها من الان بایستی برم.آخر شب میام.لطفا کسی اگر راجع به اس اهدایی،بخصوص در مشهد چیزی میدونه بهم بگه.و راجع ب دکتر ط که تهرانه...چجوری بایست وقت بگیرم؟من که مشهدم...از روز پریودی که باید دارو دوا بخورم..دارو ها رو چجوری میگه؟؟؟ باید برم اونجا؟یا تلفنی کارمو راه میندازه؟
2706