2733
2739
عنوان

تاپیک خانومهای شاد و باروحیه بعد از پرواز 2

| مشاهده متن کامل بحث + 160418 بازدید | 11219 پست
سپی جان ان شاءالله این بحران رو به سلامت بگذرونی منم روزهای بدی رو گذروندم و حالا بعد دو سه سال خدا دلمو خوش کرده،سخته ولی خب اگه قلبت مطمئن به خدا باشه تحملش راحته،امیدوارم روزای خوبی پیش روت باشه
محبوب جون خوبی ؟ کوچولو هات خوبن؟اتفاقا چقدر هم خوب که برا هم همبازی هستن منم دخترم دو ساله بشه حتما برا بعدی اقدام میکنم به امید خدا،بچه های الان خیلی تنهان گناه دارن به خدا تو آپارتمان میپوسند که تنهایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محبوب جون خوبی ؟ کوچولو هات خوبن؟اتفاقا چقدر هم خوب که برا هم همبازی هستن منم دخترم دو ساله بشه حتما برا بعدی اقدام میکنم به امید خدا،بچه های الان خیلی تنهان گناه دارن به خدا تو آپارتمان میپوسند که تنهایی
2731
کار خوبی میکنی فری جون . دو تا بچه کافیهههه . حلما از حلم میاد به معنی صبر و بردباری و الف آخرش الف تانیث هست . به معنی دختر صبور . از القاب حضرت زینب (س) میباشد.
زندگی داره به ما لبخنــــــــــــــــــــــــــــــــد میزنه

Lilypie Maternity tickers

فری جون کوچولوهام با هم جنایت میکنن به معنی واقعیییییییییییییییییییییییی ها . هر کار امیرعلی انجام بده حلما هم اونو تکرار میکنه . اگه شوشو امیرعلی رو بغل کنه حلما سریع خودشو میرسونه به باباش که اونم بغل باباش بره و بالعکس . خلاصه کلام اینکه با هم بازی میکنن ولی دهن منو سرویس میکنن
زندگی داره به ما لبخنــــــــــــــــــــــــــــــــد میزنه

Lilypie Maternity tickers

وای فری جون بسلامتی ماشاله یکسال شد خداروشکر،محبوب قربونشون جیکرا رو،سبی جونم خیلی ناراحت شدم برات و دعات کردم الهی که زودی بوقتش نی نی سالم بیاد بغلت اینبار بیمه علی اصغرش کن که روز شهادتش هرسال به بجه ها شیر بدی برای سلامتی نی نی شده به دوتا بجه
سلام من برگشتم دلم براتون تنگ شذه بود.من همون شقایق1367 سابقم که الان مامان یه آقا پسر خوشگل به اسم محمدصدرا هستم خدایا شکرت .....
2738
2706