2737
2739
عنوان

گول زدن شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1310 بازدید | 68 پست
اره گناه داره بچت بگو مامانت تنها بیاد سربزنه بهت وقتایی ک نیست بیاد یا مامانت حرف بزنه باهاش

مامانم میاد خونه مادرشوهرم وقتی نیست منم میرم پایین ولی خب دلم میخواد خونه پدرم برم مثل قبل نمیتونم تحمل کنم مخصوصا پنجشنبه ها که همه دور هم هستن 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نگران نباش ان شاالله درست میشه

انشاالله

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2728
بگو اونا بیان

اره فکر خوبیه ولی دلم میخواست من برم شاید دیگه فرصتش پیش نیاد ولی میترسم از شانسم برگرده

2740
عب نداره یکم تحمل کن بگو بیان خونت مادرشوه ت نمیتونه باهاش حرف بزنه؟

مادرشوهرم کلی حرف زده با اونا هم کنار نمیاد 

اره فکر خوبیه ولی دلم میخواست من برم شاید دیگه فرصتش پیش نیاد ولی میترسم از شانسم برگرده

بگو اونا بیان 

بهشونم بگو ک از یجا فهمیدن ن از تو ک اگه لو رفتی نیوفته تقصیر تو 

نه، شاید یکی بهش بگه، شب زنت رفت، اصلا این کار و نکن. 

شاید مخصوصا نصف شب بیاد. اصلا ریسک نکن. خواستی بری یا اونا بیان، بابد بهش بگی،ساخت  اعتماد سخته و یک شبه میشه به باد بره

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
بگو اونا بیان  بهشونم بگو ک از یجا فهمیدن ن از تو ک اگه لو رفتی نیوفته تقصیر تو

مرسی عزیزم از راهنماییتون همینکارو میکنم 

2706