2737
2734
عنوان

گول زدن شوهر

1310 بازدید | 68 پست

اگه شوهرتون ۴ ماه  نزاره برید خونه پدرتون حالا برا مراسمی مجبور بشه بره روستا شب هم بمونه ریسک میکنید برید خونه پدرتون؟

خونه هم تلفن ثابت نداره

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بهش میگم و میرم 

نمیزاره

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2728

فکرکن یه روز از خونه کسی که یه عمر زحمتتو کشیده بری با یه عنتر زندگی کنی بهت بگه نمیتونی بری پدرتو ببینی

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، من روزی برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم آخرین باره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی.... ) /
2738
چرا؟

اختلاف دارن دعوا کردن میگه اگه بری برا همیشه برو

چرا نمیزاره بری علتش چیه؟ 

دعوا فیزیکی کردن با داداشم و بابام دیگه حرمتی بینشون نمونده

اختلاف دارن دعوا کردن میگه اگه بری برا همیشه برو

ببین اون حق نداره نزاره، ولی گاهی برای پیش نیومدن مشکلای بزرگ باید کوتاه بیای

ولی ب نظرم اول ببین تو اختلاف و دعوا کدوم طرف واقعا مقصره، بعدم بهش حق بده و بکو حق با توعه ولی من بهشون نیاز دارم

رفتن من به معنی این نیست ک پشتتو خالی کنم

فقط نیاز دارم ببینمشون

اون الان بیشتر از حرص اونا میخواد تو حق رو بهش بدی

باهاش حرف بزن

با محبت و آرامش

خدایاشکرت❤️
2706