2737
2739
عنوان

ترش کردن در دوران بارداری...کمکم کنین خانومای گل

| مشاهده متن کامل بحث + 63505 بازدید | 36 پست
منم سه ماهه اول از معده در خابم نمیبرد غذا هضم‌نمیشد گیر میکرد تو معدم انگار سنگ گذاشتن روش این سه م ...

سلام خانمی منم الان ۲۴ هفته ام خیلی ترش میکنم طوری که از خورد و خوراک افتادم شما چکار کردید تونستید راهکاری پیدا کنید

به زودی دخترکی در خانه ام لبخند میزند😍خدایا شکرتتتت معجزه ات و بارها بهم نشون دادی اینبارم کمکم کن تنهام نزار .دختر گلم و برام نگه دار و خودت صحیح و سالم بزارش تو بغلم. برای مادر شدنم‌دعا کنید و به صلواتی مهمانم کنید🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

.بعد غذا دراز نکش تا ی ساعت .... ب نظرم هیچ راهکاری نداره😑

فایده نداره چون من در کل روز هم اسید دارم الان فقط با قرص امپرازول آرومم نمیدونم چی میشه خدا کنه روی جنین تاثیر بد نداشته باشه

به زودی دخترکی در خانه ام لبخند میزند😍خدایا شکرتتتت معجزه ات و بارها بهم نشون دادی اینبارم کمکم کن تنهام نزار .دختر گلم و برام نگه دار و خودت صحیح و سالم بزارش تو بغلم. برای مادر شدنم‌دعا کنید و به صلواتی مهمانم کنید🙏🙏
سلام خانمی منم الان ۲۴ هفته ام خیلی ترش میکنم طوری که از خورد و خوراک افتادم شما چکار کردید تونستید ...

من رفتم دکتر بهم تمپرازول داد شبا میخوردم بهتر شدم الانم ک بچن بدنیا اومده نمیزاره بخابم حاملگی ی بدبختی بود اینم ی جور 

2728
من رفتم دکتر بهم تمپرازول داد شبا میخوردم بهتر شدم الانم ک بچن بدنیا اومده نمیزاره بخابم حاملگی ی بد ...

خدا نگهدارش باشه ولی واقعا دیگه دوران راحتیمون تموم شد تا ابد

منم امپرازول میخورم ولی با استرس میگن زیادش خوب نیست شما چندوقت خوردید؟مشکلی پیش نیومد برا بچه مثلا ریفراکس یا دور از جون چیز دیگه؟

خدا نگهدارش باشه ولی واقعا دیگه دوران راحتیمون تموم شد تا ابد منم امپرازول میخورم ولی با استرس میگن ...

من دوسه هفته خوردم بچم رفلاکس داره شیر بالا میاره ولی فک نکنم برا امپرازول ک خوردم باشه 

من دوسه هفته خوردم بچم رفلاکس داره شیر بالا میاره ولی فک نکنم برا امپرازول ک خوردم باشه 

من از ۱۲ هفته دارم میخورم الان ۳۵ هفته ام😥😥