2737
2734
عنوان

بیاید داستان آشنایی خودتون و شوهرتون رو بگید 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1291 بازدید | 91 پست

تومهمونی دیدیم  همدیگرو 

جفت مون تنها بودیم 

دست مو گرفت گفت میای باهم برقصیم بعد باهم  رقصیدیم  درجا عاشق هم شدیم همون موقع شماره گرفت  یکی دو هفته بعد اومد خواستگاری 😹 منم بهش گفتم اینجوری نمیشه یه سال باید حداقل دوست باشیم تا همو بشناسیم قبول کرد بعد ازدواج کردیم 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من فعلا نمیخوام اقدام کنم😁 د خو ول!!!!!!! 😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳

کی میخوای اقدام کنی   🔪

اوج آسمان اون پسره ک میگم آرایشی بهداشتی داره مشتریشم جز اون هیج مغازه ای نمیرم لامصب انقد خوشتیپه ببینم مخشو میزنم 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
نمیدونم بازو شو ندیدم ولی پشم داره نگا یقه اش بازه😳🤣

من جز ریش چیزی ندیدم 😂😂😂❤️

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2731
کی میخوای اقدام کنی   🔪 اوج آسمان اون پسره ک میگم آرایشی بهداشتی داره مشتریشم جز اون هیج مغ ...

برو مخشو بزن😁😁

برا منم لوازم آرایشی مجانی بیار بگو اوج آسمان دوستمه

رژ و کرم پودر اینا 

خیلی خوبه بدوووووووو پس😂😂

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
برو مخشو بزن😁😁 برا منم لوازم آرایشی مجانی بیار بگو اوج آسمان دوستمه  رژ و کرم پودر اینا&nbs ...

حتما مخشو زدم شیرینی لوازن آرایشی بهت میدم😂😂

لامصب انقدم خوش روعه😍

اتفاقا من پشم دیدم😂😂

تو عاشق پشم من عاشق ریش😂😂😂💔

2738
پدرم با پدرش دوست و هم سربازی بودن بعد چندین سال همدیگه را پیدا کردن از بچه و این چیزها سوال کردن با ...

شت😂🤣

الان خوشبختی؟

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1836202

کسایی ک از مجازی ب ازدواج ختم شده لایک کنن ببینم تنهانیستم😂

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

معرف داشتیم تقریبا سنتی بود

ولی اولین بار فقط خودمون همو دیدیم

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2706