2733
2734
عنوان

صدای قلب جنین از چند هفتگی شنیده می شه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 233144 بازدید | 103 پست
من هفته دیگه باید برم سونو. نگران هم نیستم. کلی تهوع استفراغ سینه درد دارم. حاملگی سخته. بوی غذاها ب ...

دوستان  حالت ویارم بعد از چهارماه خدا رو شکر خیلی بهتر شده. نگران نباشین ویار اغلب موقتی هست و رفع میشه. الان شروع ماه هفتمم و جنین تکون می خوره و شیطونه. 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
ای عزیزم خدا بزرگه منم چند ماه پیش سقط داشتم باز باردار شدم توکل ب خدا گلم ان شالله خدا هرچی زودتر ی ...

ممنونم اون اولی سقط کردم اما الان خداروشکر یه دختر ۲۱ماهه دارم مرسی از دعای قشنگت🌸

سلام خانوم های خواهش میکنم برام دعا کنید امروز وقت سونو دارم ۷ هفتمه دکتر نوشته دعا کنید صدای قلب بچم رو بشنوم خدا بعد ۹ سال بهم امید زندگی داده

خدا جون ممنون بابت هدیه قشنگت عاشقتم خدا جون

سلام خانما خوبید . من هفته نهم بارداریم یه دستگاه هس ک پزشکها استفاده میکنن مث اکو من اسمشو نمی‌دونم سونو نیس فقط صدای قلبو پخش می‌کنه . هفته چندم میتونم با اون دستگاه صدای قلبو بشنوم . الان نه کامل شده رفتم سونو شنیدم بعدش یه شک واردم شد ک الان میترسم خیلی دل و کمرم درد می‌کنه کمکم کنید