2733
2734
عنوان

صدای قلب جنین از چند هفتگی شنیده می شه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 233145 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام خوب هستین ؟ من هفته ششم وپنج روزه باردارم الان چهار روزه لکه بینی دارم البته مثبت به دیروز کم شده لکه بینیم چند روز پیش رفته بودم سونو جنین دیده شد ولی بدون ضربان قلب به نظر شما امیدی هست برای شنیدن ضربان من بارداری دومم هست در بارداری اول یکبار اول بارداریم برا سونو رفته بودم و یکبار هم در 4ماهگی برای جنسیتش ولی این سری بخاطر لکه رفتم اونم از ترسم وگر نه نمیرفتم این سونوگرافیها هم استرس آ دمو زیاد میکنن بهم میگفت برو سقطش کن ضربان نداره منم میترسم از طرفی همش دعا میکنم که چند روز دیگه ضربانش شنیده بشه نظر شما چیه؟

سلام خوب هستین ؟ من هفته ششم وپنج روزه باردارم الان چهار روزه لکه بینی دارم البته مثبت به دیروز کم ش ...

سلام خانومی

چی شد؟

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2740

من هفته دیگه باید برم سونو. نگران هم نیستم. کلی تهوع استفراغ سینه درد دارم. حاملگی سخته. بوی غذاها بوی مایع ظرفشویی بوی آشغالا تو خیابون همه اذیتم می کنه. قرص تهوع دکتر فایده نداشت. زنجبیل و اینام فایده نداره. طبیعیه و باید صبوری کرد.

سلام به همه دوستان من هفت هفته و دو روز رفتم سونو ساک،کیسه زرده و جنین بود اما ضربان نداشت دارم از استرس میمیرم باز شنبه نوبت سونو برای بار آخر دارم برام خواهشا خیلی دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

سلام به همه دوستان من هفت هفته و دو روز رفتم سونو ساک،کیسه زرده و جنین بود اما ضربان نداشت دارم از ا ...

انشالله که همه چیز خوبه عزیزم نگران نباش

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار
سلام به همه دوستان من هفت هفته و دو روز رفتم سونو ساک،کیسه زرده و جنین بود اما ضربان نداشت دارم از ا ...

سلام عزیزم لطفا حتما خبرش بده این شب عزیز تولد حضرت محمد دعا میکنم صدا قلبش بشنوی فردا هم مولودی داریم نگران نباش توکل کن ب خدا استرس دور کن 

سلام عزیزم لطفا حتما خبرش بده این شب عزیز تولد حضرت محمد دعا میکنم صدا قلبش بشنوی فردا هم مولودی دار ...

سلام عزیزدلم ممنونم از دعای قشنگت دعا کن خدا سری بعد بهم نی نی سالمی بده،امیدوارم خدا برای شما و همه بنده هاش بهترینها را رقم بزنه🌹🌹🌹راستش من نی نیمو در ۱۵ آبان سقط کردم با دارو در بیمارستان😔

سلام عزیزدلم ممنونم از دعای قشنگت دعا کن خدا سری بعد بهم نی نی سالمی بده،امیدوارم خدا برای شما و همه ...

ای عزیزم خدا بزرگه منم چند ماه پیش سقط داشتم باز باردار شدم توکل ب خدا گلم ان شالله خدا هرچی زودتر ی نی نی سالم زیبا بهت بده گلم

2706