2737
2734
عنوان

ای خدا چقدر این ملت احمقن

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 40 پست
یه وقتایی بله به کارش میاد کسی که داره درامدش با چنین خرجی همخونی داره تنش سالم نونش به راه ولی ...

مشکل از همین جا شروع می‌شه.

فیلسوفان اخلاق می‌گن فساد و طغیان انسان روزی نطفه بست که انسان‌ها روی به یکجانشینی آوردند و عده‌ای برای اولین بار زمین‌هایی رو مرزبندی و تصاحب کردند و  مفهوم تملک رو ایجاد کردند.

از جایی که آدم‌ها تصور مالکیت بهشون دست می‌ده سقوط اخلاقی آغاز می‌شه.

«مال خودمه پس حق دارم هرکار خواستم انجام بدم.«

ما هیچ چیز از خودمون نداریم، همه چیز امانت و عاریه است. مالمون تا جایی‌ش امانت برای رفع نیازهای شخصی و خانوادگی‌مونه و مابقی امانت برای رفع گرفتاری سایر انسان‌ها.

شایدم ما اشتباه میکنیم! شایدم واقعا ظاهر مهمتره  شایدم درستش جیب خالی پز عالی باشه

هرکی این فکر میکنه حرفی ندارم 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و به تبلت بگیم رایانک مالشی 🤣 والا بیشتر شبیه فحشه

حالا این. در مقوله فرهنگستان زبان هست که من خودم کمابیش پیگیرم

مقولات دعا و جادو جنبل بماند

یارو اومده تو نی نی سایت ولو شده التماس می‌کنه میگه حس ششمی بیاد بمن بگه بچه اولم پسره یا دختر

اونوقت ازش می‌پرسی میگه۱۴ سالمه با گوشی مامانم اومدم سایت🫣🫣🫣🫣

۸۵درصدافراد ایفون رو واسه عکس گرفتن توآینه میخوان،،ب همین شب قسممممممم😂

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2728
حالا این. در مقوله فرهنگستان زبان هست که من خودم کمابیش پیگیرم مقولات دعا و جادو جنبل بماند یار ...

🤣🤣🤣🤣

جالبه همین یارو کلی هم اصرار داره که به اندازه زن ۴۰ ساله میفهمه

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم
نه عزیزم ماجرا به اینجا ختم نمیشه توی سیاست به گوبلز و رودلف هس میگه بی سواد بعد به مصدق السلطنه و ...

وای وای آدم میمونه چی بگه واااقعا 

ولی شما چقدرررر اطلاعاتت و طرز صحبتت خوبه و من چقدر دوس دارم با همچین انسانی بشینم قشنگ سه چهار ساعت‌ صحبت کنم 🙂🌱😅

قدحی پر بکن سر بکش جان مرا 🖤🌿
🤣🤣🤣🤣 جالبه همین یارو کلی هم اصرار داره که به اندازه زن ۴۰ ساله میفهمه

یاد جمله معروف سقراط افتادم که در دادگاه گفت: 

من میدانم که نمیدانم

حساب کن شما طرف پدر علم فلسفه اس

میگه من نمی‌دونم

اون چه کودنی هست که میگه من می‌دونم😂😂😂

وای وای آدم میمونه چی بگه واااقعا  ولی شما چقدرررر اطلاعاتت و طرز صحبتت خوبه و من چقدر دوس دار ...

قربونت برم ته تغاری عزززززیزم

نظر لطفته

شما یک ربعه از من خسته و کلافه میشی.میگی واااااای این بشر چرا اینقدر پرت و پلا میگه😂😂😂😂

عزززززیزمی شما

خانومی🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️

2740

من مورد دیدم دندونای عقب نداشت نمیرفت درست کنه عوضش برای دلبری یه عالمه خرج کراتین و ماسک و فلان چیز موهای بلندش میکرد و دوست پسر پولدار را تبدیل به شوهر کرد بعد با خرج دوست پسر چندین جلسه رفت دندونپزشکی.