2752
2734
عنوان

مدافع حقوق زنا و دختراس بعد ...

125 بازدید | 10 پست

از دختر داشتن خوشش نمیاد بچه پسر بهتره 😏

یکی نیست بگه فازت چیه خدایی 

اگه بچه اولتون دختر هست دومی رو میخواین به امید پسر داشتن بیارین خوب فکر کنین یجوری که اگه دختر شد دورش نشین بگین ای کاش پسر می‌بود 

خب چی بگم

می‌خوان سلطنت شون ادامه دار باشه چرا؟ چون فامیلی پسر میرسه به بچه ها😑😑😑

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

خب اون خله مدافع حقوق زنا کجا بوده.😂😂

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//❤در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی❤/////                                        من گذشتم از گذشته ام....دست برداشتم از سرزنش بیخود....از حسرت و افسوس....از این که چرا کنار آدمای اشتباهی روز و شبم رو سر کردم....چرا درگیر احساسات شدم....هر اشتباهی که بوده اون زمان بهترین کاری بوده که می تونستم بکنم....هر حسی بوده اون زمان قوی ترین چیزی بوده که قلبم بهش باور داشته....هر انتخابی که کردم بهترین تصمیمی بوده که می تونستم بگیرم....هر راهی رو که رفتم بهترین راهی بوده که می شده برم....این تجربه ها هستن که بعد ها به ما می فهمونن چی بد بوده و چی خوب....چرا باید اون آدم بی تجربه ی سابق رو بار ها سرزنش کنم....اون منِ سابق طبق آگاهی و تجربه های اون زمان تصمیم گرفته چه اشتباه چه درست مهم نیست مهم اینه تجربه های الان رو نداشته که بخواد سرزنش بشه....باید دست برداشت از قضاوت و سرزنش خودمون در گذشته....گذشته رو بپذیریم با تمام بد و خوبش اگه خوب بود خاطره شد و اگه بد بود درس عبرت.................
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خودش صراحتا عنوان کرده که از دختر داشتن بدش میاد یا شما اینطور برداشت کردی؟

چون عادیه که اکثرا دوست دارن بچه دومشون از جنس مخالف باشه(نمیگم همه ولی اکثرا همینطورن)

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

ن  جفتشون شیرینی خاص خودش رو دارن هم دختر هم پسر طوری که من واقعا نمیدونم کدوم رو بیشتر دوست دارم البته من مجردم اگر مادر شم که به اندازه دوستشون خواهم داشت کاش تبعیض جنسیتی ها برداشته شه

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

عزیزم عادیه که ما یه جنسیتو بیشتر دوس داشته باشیم. من خودم پسربچه هارو بیشتر دوس دارم ولی دختر هم دوس دارم داشته باشم. درکش سخته؟؟ 

عاشق زندگیم هستم، عاشق همسرم❤️عاشق پسرم❤️ خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی🌿

بعدشم من پایان نامه م راجب حقوق زنان هست. اما پسر برام شیرینتره. بنظرت حقوق زنان ربطی به این قضیه داره؟ ما مثلا میگیم دختر بده؟ نه فقط انتخاب شخصیه

عاشق زندگیم هستم، عاشق همسرم❤️عاشق پسرم❤️ خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی🌿
بعدشم من پایان نامه م راجب حقوق زنان هست. اما پسر برام شیرینتره. بنظرت حقوق زنان ربطی به این قضیه دا ...

چیز عجیبی نیست اما خیلی تناقض توشه 

خب چی بگم