2737
2734
عنوان

این دیگه چجور شوهریع

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 25 پست
ن تورو خدا اینجوری نگو شاید شک کنه ب شوهرش خب الکی

خب چرا وقتی می‌دونه این کادوی مورد علاقه ی زنشه اونو داده به یکی دیگه ؟ کادویی که خودش گرفته . احتمال دومم اینکه طرف مشکل ذهنی داره چون بابای من با این سن عروسک مورد علاقه مامانم هنوز نگه داشته ماهم هیچ وقت اجازه نداریم بهش دست بزنیم ! 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شاید واقعا نمیدونسته تا این حد برات عزیزه. به نظرم قبلا که چیزی نگفتی ازین جا به بعدم چیزی نگ . اون ...

میدونست کاملا می‌دونست چقدرررررر اون عروسک برام مهمه

همیشه از بچه های فامیل قایمش میکردم که مبادا کسی بخواد ببرتش منو روم نشه ندم با این وجود رفت دادش خواهرزادش

2728
2740
آخه بعداز چند ماه 

اگه انقدر برات دوست داشتنی بوده که هنوز یادته خب آره، منم یادگاری هامو خیلی دوست دارم. 

یه عروسک دارم که مال بچگیمه گذاشتمش توی ویترین بچه های خواهرشوهرم یا جاریم هرچقدر بهش اشاره میکردن به مامان هاشون میگفتن اونو مبخوان، من به روی خودم نمیاوردم 😁🤭انقدر بهشون ندادمش که دیگه از خیرش گذشتن

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
اگه انقدر برات دوست داشتنی بوده که هنوز یادته خب آره، منم یادگاری هامو خیلی دوست دارم.  یه عرو ...

واقعا برام دوست داشتنی بود مال زمانی بود که شوهرم مثل مجنون بود و من لیلی واقعا چرا همچین کاری کرد لعنت بهش😭😭 

یه روز یه عروسک میخرم میرم میدم خواهرزادش اونو پس میگیرم

واقعا برام دوست داشتنی بود مال زمانی بود که شوهرم مثل مجنون بود و من لیلی واقعا چرا همچین کاری کرد ل ...

اره کار خوبی میکنی اگه الان هم نکنی بعدا میگی کاش همون موقع پسش میگرفتم

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!