2737
2739

گر قیامت قصه باشد

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

برای زمانیه که امکان اینکه یه نفرو ببینی نیس 

و تنها امیدت به اینه اون دنیا ببینیش 

میگه اگه قیامت هم قصه باشه من دیگه چجوری ببینمت؟

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
عاره همین برای معشوق؟

اصلش اینه برای کسیه که فوت شده باشه 

برای زمانیه که امکان اینکه یه نفرو ببینی نیس  و تنها امیدت به اینه اون دنیا ببینیش  میگه ...

به نظرت کسی که اینو تو اوج عشق میگه یعنی معنی شو درک نکرده؟ یا منطور خاصی  داره

2740
به نظرت کسی که اینو تو اوج عشق میگه یعنی معنی شو درک نکرده؟ یا منطور خاصی  داره

نه یعنی میخواد بگه تا قیامت چشم به راهتم و منتظر ودلتنگ واز این حرفا 

تو زیاد توجه نکن همش حرفه