2752
2734
2731

خیر، مغز و اعصاب نورولوژیه با روانپزشک فرق داره

مثل کامپیوتر که دو رشته ی نرم افزار و سخت افزار داره

دکتر مغز و اعصاب یه جورایی سخت افزاره(مشکلات مربوط به رگ های داخل مغز و توده ها در سر) 

روانپزشک نرم افزار (مشکلات مربوط به بیماری های روحی و هورمون های ترشح شده در مغز) 

کم پیش میاد یکی بخواد هر دو رشته رو بخونه، چون وقت گیره و عمرش کفاف نمیده😁

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
اگه کسی نیاز به هردوش داشته باشه چی وحاضر به دکتر رفتن نباشه 

هیچی، کسی که نمیره دکتر و نمیشه کاریش کرد

اگه اوضاعش حاده خودتون برید با دکتر صحبت کنید، اگر مربوط به تخصص خودشون نباشه، براتون توضیح میدن و شمارو ارجاع میدن به دکتر متخصص مربوط به اون بیماری

و اگر نیاز به دارو باشه میدن شما یواشکی تو غذاش بریزید

(در موارد خیلی حاد مثل اسکیزوفرنی) 

به تجربه ی من اگر کسی دکتر نمیره مشکل اش، بیشتر اختلالات روانیه که باید به روانپزشک شما مراجعه کنید

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
خیر، مغز و اعصاب نورولوژیه با روانپزشک فرق داره مثل کامپیوتر که دو رشته ی نرم افزار و سخت افزار دار ...

الان از کجا باید تشخیص داد ایشون به کدومشون نیاز داره؟

یک بنده خدایی حدود ۱۵سال پیش توی کما می‌ره بعد از اون ده هزار بار مواد مصرف می‌کنه ترکش میدن و...... کلی چیزای دیگه بعد از کما دکتر مغزو اعصاب میرفته که داروهاش عکس جواب داده و خودزنی می‌کرده دیگه ترسیدن ونبردنش الان تعادل رفتاری نداره بیشترین ظلم به خانوادش می‌کنه توقع بیجا از همه داره که همه بیست و چهار ساعت بهش سر بزنن بدترین رفیق هارو داره فقط منتظر رنگش بزنن بره اینجوری که میگن میشینه تنهایی خیلی گریه می‌کنه و سرهیچ کاری نمیری اگه رفیق‌اش بگین بمیر میمیره

هیچی، کسی که نمیره دکتر و نمیشه کاریش کرد اگه اوضاعش حاده خودتون برید با دکتر صحبت کنید، اگر مربوط ...

اسم روانپزشک که بیاد میزنه همه چیزو میشکونه که مگه من دیونه ام!!!متاسفانه من عروس یک خانواده شدم که برادر شوهر مجردم اینجوریه و متاسفانه بدتر تویک ساختمانیم ن هرروز ولی پیش میاد توی ماه هفته حتی شده نصف شد آنقدر داد میزنه که همه دیونه میشن

اسم روانپزشک که بیاد میزنه همه چیزو میشکونه که مگه من دیونه ام!!!متاسفانه من عروس یک خانواده شدم که ...

برای مشکل ایشون باید به دکتر مغز و اعصاب مراجعه کنید

چون بعد از، به کما رفتنش این مساله رو پیدا کرده،

احتمالا دکتر والپرات سدیم تجویز میکنه، باید بریزید تو غذاش. 

اسم روانپزشک که بیاد میزنه همه چیزو میشکونه که مگه من دیونه ام!!!متاسفانه من عروس یک خانواده شدم که ...

به خودش نگید فعلا. خانوادهش برن با دکتر صحبت کنند